Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Egyaltalan lehet valamit azon kivul, hogy probalom TULELNI?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akit nagyon szeretek. Karacsony utan szakitott velem, oknak azt hozta fel, hogy keptelen voltam megnyilni elotte, es hogy feltekeny voltam. Tudni kell rolam, hogy legalabb haromszor voltam remenytelenul szerelmes az eletben, megcsaltak, atvertek, szoval a bizalmatlansagomnak reszben nyomos oka van. A fiu mostanaban eleg furcsa dolgokat muvel : csinalt egy kamu msncimet, es felvett. Kerdezget, rengeteget beszelunk. (onnan tudom, hogy O az, hogy egy baratnomnek elmondta, es a lany tovabbadta nekem. en ugy teszek, mintha nem tudnam, hogy O az.) Viszont megtudtam rola dolgokat...Hogy hiaba, alig 2 hete szakitottunk, de mar a harmadik lanynal probalkozik...Es ez nekem nagyon faj, mert en meg szeretem, es hianyzik. Az ismerosok, baratok azzal jonnek, hogy vissza fog jonni hozzam, hogy azert vett fel a kamucimen, mert hianyzom neki, es meg mindig szeret. De valahogy mar nem tudok hinni a tundermesekben, es mai delutant is atsirtam. (ma tudtam meg, hogy van egy harmadik lany) Elegem van ebbol az egeszbol. A kamu szemelyisegenek irtam egy nagyon oszinte levelet, de nem hiszem, hogy elgondolkodna rajta, meg akkor sem, ha tenyleg szeret. Es a csajozasai miatt hiszem, hogy nem. Ezek ellen szol az, hogy hordja a tolem kapott ruhadarabokat, ekszereket, es hogy felvett a kamucimen. Szerintetek ezek mit jelentenek? Rettegek tole, hogy talal masik lanyt, es az utolso eselyt is elveszitem, hogy kibekuljek vele, es ujra osszejojjunk. Amugy meg azert haragszik a fiu, mert anyam eleg sokszor beleszolt a kapcsolatunkba, peldaul mikor szakitottunk, anyam felhivta, es leuvoltotte, en meg semmit sem tehettem, mert nem voltam itthon, aznap este tudtam meg a fiutol. Elegem van mar.
2011. jan. 11. 20:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Allitolag nem mondja meg senkinek, hogy mit erez irantam, mert fel, hogy tovabbadnak nekem. En mostanaban egy roncs vagyok, nem eszem, nem alszom, egesz nap argus szemmel a gepet figyelem, hogy mikor jon vegre fel azon az idiota kamucimen, hogy beszelhessek vele. Nem ertem az egeszet, hogy mi ertelme van, ha NEM SZERET?
2011. jan. 11. 21:01
 2/14 anonim ***** válasza:

szia!


én a helyedben csinálnék egy kamucímet és felvenném és kikezdenék vele. Aztán várnám, hogy mit reagál. Összejönne veled (álnéven) vagy közölné, hogy más szeret (téged) és nem akar senkivel összejönni. Ha az első igaz, akkor hagynám a fenébe bármennyire is fáj, ha az utóbbi, akkor meg próbálj vele beszélni, hogy mi volt a baj a kapcsolatotokban. Amúgy mennyi ideig voltatok együtt? És mennyi idősök vagytok?

2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindketten 17 evesek vagyunk. Igen, felvettem kamucimen, ugy tudja, hogy az egyik baratnom kezdett ki vele. Egyebkent azt mondja, nem jon be neki a lany (a kamu enem), es ezt az O kamucimen reszletezte nekem.:D Most van egy lany, akit fuzoget, de ugy hogy kb. teljesen mindegy neki, osszejonnek-e, vagy sem. Most leptem le kamucimemrol, elegge furcsan viselkedik, mintha rossz kedve lenne, vagy nem tudom. Azota ilyen, amiota a kamu szemelyisegenek bemasoltam egy beszelgetest, konkretan lekoptatott rolam egy fiut, es ecsetelte mennyire szeret. Nem reg volt ez.
2011. jan. 11. 21:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt, 1 evet es 3 honapot jartunk.
2011. jan. 11. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
megértelek, elég nehéz ez így. Én mindenképp megpróbálnék közelíteni a sráchoz, illetve beszélni vele, amikor csak kettesben vagytok. Akár egy randira elhívni a kamucímedről. Azon lepődne csak igazán meg. Egyrészt, hogy te vagy másrészt, hogy tudod, hogy van kamucíme. Meg kell beszélni, hogy lehet-e még a részéről közös jövőtök. Ha nem akkor muszáj lesz elfelejtened. Fiatal vagy még, nem ez a fiú lesz az egyetlen az életedben az biztos.
2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felek attol, hogy nem szeret, es nem birnam ki meg egyszer, ha a szemembe mondana...:S Nagyon szeretem...Es mar volt par szerelmi csalodasom. Azt hittem, Ot nem fogom elvesziteni.:S Mindenki azzal jon, hogy szeret meg.
2011. jan. 11. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szakitotatok nem szabad vele beszélni, elolvasni az emileket, telefonálni, együtt bulizni... szakits meg minden kapcsolatott úgy könyebb túl lépni ne várj rá, tök felesleges.
2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor O miert vett fel kamucimen? Mit jelent ez?
2011. jan. 11. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a febébe, ebből nem lesz már bizalom és házasság. Ez az őszinte véleményem.

Ennek a kamu msn-ezésnek meg meg nem látom semmi értelmét. Egyik azért idióta mert ilyent csinál, a másik meg azért, mert mindenféle "ismeretlennek" kidumálja saját magát. Ha jót akarsz, keress új barátot.Ne pasit! Barátot.

2011. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A helyedben kettőnk közül én viselkednék felnőtt, érett módon, méltósságal, és úgy kidobnám ezt az alakot, mint a macskát székelni. Kamu msn itt, kamu msn ott. Ostobaság. Magadat teszed tönkre, és ez az egész játék arra lesz jó, hogy a végén beleroppanj. Hagyd abba, mert rámész.
2011. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!