Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Nem akarom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nem akarom. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik,aki először mozgatott meg az exemmel való szakítás után.Egy időbe beszéltünk mindkettővel,és,ha az exemmel is beszélek közbe,teljesen elveszik az a jó érzés,amit kivált a másik és a figyelmem inkább az exemre irányul.

Mindenki mondta,és én is tudom,hogyha nem akarom magamat kínozni,nem beszélek az exemmel és koncentrálok a másikra,de képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot és szinte bűntudatom van,hogy nekem más tetszik.

Az exemmel nagyrészt miattam szakítottunk,de már rájöttem,hogy milyen hülyén viselkedtem vele és tudom,hogy sose lenne olyan semmi,mint régen,mert iszonyatosan megkínzott a szakítás utáni időszakban,de még ezek ellenére se tudom utálni.


2011. aug. 20. 08:38
 1/7 A kérdező kommentje:
beszéltem.. bocsánat siettem
2011. aug. 20. 08:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Én, 1 éve lesz hogy szakítottam a barátommal. Illetve szakítottunk egymással. Egyszerűen nem működött a dolog. Ahogy elveszítettem, kezdtem el rádöbbenni, hogy mennyire belezúgtam a srácba és 1 év eltelte után sem tudok rajta túllépni. Ez alatt az időszak alatt lettek volna más "jelentkezők", de én, hozzád hasonlóan csak az exemre tudok még mindig koncentrálni. Képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot. Hol facebookon, hol msnen, de valahol mindig felbukkan; vagy ha ő nem, akkor én vagyok az, akinek az első dolga megnézni az adatlapját, képeit, stb... Hihetetlenül nehéz, mert nagyon kötődöm a sráchoz. Csak reménykedni tudok, hogy vár rám valahol valaki, aki képes lesz feledtetni velem életem első nagy szerelmi csalódását.
2011. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én attól félek sose múlik el.. pedig,amikor az exemmel összejöttem ilyen szituba voltam,mint most,valakit nem tudtam elfelejteni.De vele megszakítottam,nem beszéltünk,és el is felejtettem,de ezzel az exemmel nem megy:(
2011. aug. 20. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden elmulik egyszer, ez is elfog, foleg ha ugy akarod.
2011. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a srác volt az első naaagy nagy szerelem, szóval ez csak méginkább megnehezíti a helyzetemet. Mi akkor úgy váltunk el egymástól, mint "barátok", de nyilván, szó sincs ilyesmiről. Én sosem fogok barátként gondolni rá, teljen el akármennyi idő. Nekem ő mindig az a srác marad akivel először csókolóztam, akibe először szerettem bele. Nagyon nehéz, mert rengetegszer érzem azt, hogy ez egy életre megpecsételte a szerelmi életemet, és hogy még 30 évesen is ennek a tönkrement kapcsolatnak a hatására, képtelen leszek egy új kapcsoltba belevágni. Megkérdezhetem a korodat?
2011. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok) a 08:48 hozzám tartozik :)
2011. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Igen,ez a barátság..Én sem tudnék soha úgy nézni rá.Elegem van ebből az érzésből már.
2011. aug. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!