Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit cselekedjek? úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cselekedjek? úgy érzem, hogy a párom már nem a régi. Mintha nem úgy wiselkedne velem, mint eddig. Hogyan hóditsam vissza? Vagy van erre szükség. Nem akarom elvesziteni! It javasoltok?

Figyelt kérdés
(17 éves lány vagyok.)...kb 4 hónapja vagyunk együtt..
2011. szept. 16. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A dupla w-ket hanyagold :)

Amúgy nem kaphatnánk kicsit több infót?

2011. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
véletlen volt a dupla w ...hát nem úgy bujik hozzám,és rákérdeztem,h már nem szeret és azt válaszolta h miből gondolom én ezt?.de én érzem.nem tudomm.annyira fura.esetleg valami új progit szervezzek vele? v hogy csináljam,hogy nehogy azon kapjam magam,h már nincs mellettem...
2011. szept. 16. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
járjatok el izgalmas helyekre vagy olyanokra, ahol önfeledten lehet szórakozni, az közelebb hoz egymáshoz. :)
2011. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) köszi.vagy talán a szex megoldaná ezeket?...csak az a baj, h még nem voltunk együtt és kicsitt félek..:D:D
2011. szept. 16. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szex is segítene, de csupán azért, mert megakarod tartani ne feküdj le vele. csak ha késznek érzed magadat rá.
2011. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
készen érzem magam, és nagyon szeretem is:D
2011. szept. 16. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor hajrá, de védekezzetek, mert nem szeretnék 2nap múlva olyan kérdést olvasni, hogy "lehetek terhes?" :D
2011. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
másképp nem iss merném,igyis félek h fáj s minden..:-s
2011. szept. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!