Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetnétek olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetnétek olyan sráccal, akinek a kedvenc zenekarjai közé tartozik a kárpátia?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, és nem ítélek el senkit a származása alapján, csak mivel szeretem a történelmet, és mert büszke vagyok rá hogy magyar vagyok, azért halgatom a fentebb említettt zenekart.
2011. aug. 20. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze,hogy beszélgetnék vele.

Örülök,hogy szereted a történelmet és büszke vagy rá hogy magyar vagy.Nekem a Kárpátia zeneileg annyira nem jön be,de a szövegeik teljesen jók.

Nálam mindenképpen előny ha egy fiú olyan mint te:)

Mennyi idős vagy,akarsz ismerkedni?

22L

2011. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is teljesen ilyen vagyok, csak lányba.Imádom a Kárpátiát:) Nem értem azokat, akik-e miatt nem állnának szóba, veled.

16/l

2011. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát. Szeretnékk végül is ismerkedni. 18 múltam, de nem kell gyerekesnek gondolni. Imádok a történelem eze részéről beszélgetni, sokszor még édesapm is meggyőzöm erről-arról.:d
2011. aug. 20. 14:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, feltéve, ha nekem nem kellene hallgatnom, és nem is a hazafiságról társalognánk! (Nem azért, mert hazaáruló vagyok, csak egyszerűen nem bírom, mikor valaki erről zeng ódákat)
2011. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
persze,Kárpátia 4ever!
2011. aug. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

az én barátom pont ilyen ;)


17/L

2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!