Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak az arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak az arca vagy a teste bejön (csak az egyik), akkor elképzeltek vele komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy lány akinek az arca vagy a teste bejön nektek. Vagyis, hogy ha valami megfog benne (most a belsőn kívül) akkor már gondoltok komolyabbra?

Bocsi, ha hülyén fogalmaztam meg :P

Leírnátok a korotokat/nemeteket? Köszi :)


2011. szept. 20. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

A belső mindig mindennél fontosabb!


De ha ettől eltekintünk, akkor a szép arc/csúnya testtel lehet valami, míg a csúnya arc/ jó testtel már kisebb az esély!


Persze csak akkor, ha a belsőt nem nézném. Megfelelő belsővel, még a csúnya arc/test is elfogadható.



17/F

2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 twinky ***** válasza:
100%

Dr. Frankenstein peldajat kovetem. Ha tetszik egy fej es egy masik test, osszerakom a kettot.


23/F

(Csak azt nem ertem, minek kell a nem is, ha fiuknak szol a kerdes.)

2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig először az arcát nézem meg, utána a kisugárzását(stílusát pl: goth,rocker..stb) és végül a testét.
2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krvua ***** válasza:
max annyit hogy nem csak egyszer húzom meg hanem többször hosszabb kapcsolat...hagyjál már a hülyeségeddel.
2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
áá azt véletlenül írtam oda hogy nemet is írjatok.. bocsi :D
2011. szept. 20. 21:59
 6/10 WhiteLabel ***** válasza:
nekem mindene kell hogy tetszen, különben kuka.
2011. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kisugárzás az ami mindent üt. Akinek tetszik az arca meg mondom őszintén a legtöbb férfi a farkát rá verné. Akinek meg tetszik a teste azt meg....nem is folytatom. Szóval egy férfi bele tud szerelmesedni a külsőbe is az igaz. És bár mögötte tegyük fel nem sok olyan érték van ami tényleg a szerelemre sarkalhatná. Viszont ha egy számára fullos csaj mondja azt, hogy szeretlek az máshogy esik le neki mintha egy 200 kg csaj mondaná. Pedig aztán lehet sokkal őszintébb a 200 kg.é én m1:S tehát csak a külsőbe bele lehet hamar szeretni viszont nagyon hamar ki is szeret belőle az ember, de úgy hogy utálattá válik a szeretet. Persze nem minden eseteben tényleg a természettől függ minden.-
2011. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igazából nem. kell mindkét komponens
2011. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert, ha semmi nem jön be rajta, akkor csak szexre kell? Hiányolom a kérdés logikai hátterét.


Egyébként se egy modellalkatú bányarémmel, se egy szép arcú bálnával nem tudnám elképzelni az életem, de még a szexet se. Ez van.

2011. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában mind2 kell h passzoljon,egy vonzo nőnél nincs szebb dolog a világon ha mind2 ott van a szeren a világ a lábuk előtt hever de ez csak akkor ha minden rendben van egy nőn,másodsorban a szexuális hozzállás ami nagyon fontos!ha ez a 3üt ott már nem az a kérdés hogy a pasinak kell e hosszabb kapcsolatra egy ilyen nő,hanem az hogy mi kellünk e ilyen nőnek?egy szép nő férfiak ezreit veszi le a lábárol s válogathat ahogy neki tetszik ez bizony nálatok nagy fegyver de ahhoz mind a háromnak passzolnia kell.hogyne kéne egy ilyen nő hosszabb távra?31f
2011. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!