Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti sem foglalkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti sem foglalkoztok a fiúval ha csúnyácska?

Figyelt kérdés
szóval az a tapasztalatom hogy sokan elítélnek a kinézetem miatt...tudjátok rossz az mikor már külső alapján véleméynt alkotnak és ez alapján elítélnek a csajok. nem hagynak megismerni, hogy lássák milyen vagyok valójában...ti is így vagytok vele csajok? csak őszintén. külső alapján elítéltek valakit, és aztán nem hagyjátok hogy kiteljesedjen milyen is? engem kevesen ismernek igazán jól..aki ismer, rendes embernek tart. de ez nagy hátrány hogy a kinézetem hátráltat benne hogy emberek megismerjenek:(
2009. ápr. 15. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tehetsz ellene, hozz ki magadból minnél többet, és akkor mások is észrevesznek!
2009. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem a kinézeted miatt ítélnek el, hanem a belső kisugárzásod miatt. Látják, hogy nem fogadod el magad és az a gond. Magabiztosabb kellene legyél.
2009. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Bevallom őszíntén hogy én igen . Mert nekem kell a szexuális vonzalom a kapcsolatban különben em tudok rá ugy gondolni hogy ő "A barátom" hanem ő " EGY barátom"..Teccik vagy nem .. ez van :S
2009. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne magyarázd be magadnak h csúnya vagy!Néha én is szarul érzem magam meert akárhova megyünk bnőimmel...s akármennyit készülödök minidg alulmaradok!De erről nem ők tehetnek..persze!Legyél mindig ápolt.jól öltözött,változtass a felfogásodon!Egy jó fej,kedves srác jobb mint egy buta szépfiú hidd el!!! S kétlem h csúnya lennél....nincs igazán csúnya ember mindenkibe van vmi szerethető!:)
2009. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

hát discoba tuti h külsőalapján de azért mert nekem fő szabály discoba nem pasizok mm ott csak tánc és semmi más!!

de pl cheten ír egy ilyen srác és gyakran beszélünk és szimpatikus akkor nem azzal foglalkozok h hogy néz ki és egy idő után megtetszik mert tusom milyen belülrőlde ehez az kell h először neten ismerjem meg vagy akár személyesen is csak legyen figyelmes jó a humora és lehesen vele beszélgetni nekem ez az alap!!

sőt az ilyen álompasikra nem is bukok mert azoknak a toppmodellalkatu csajok kellenek és nem akarom folyton azt nézni h épp hány csajjal flörtöl stb.

nállam fontos a külső de nem feltétlen a kinézet hanem ápoltság meg főleg h milyen maga a srác.

15/L

2009. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokan mondják, a külső nem fontos... de most komolyan, te a lányokat nem kinézetre ítéled? Szóval előbb leállsz beszélgetni egy szép lánnyal, mint egy csúnyávak, nincs igazam? Amúgy ha van önbizalmad, akkor attól sokkal többen tekintenek majd feléd. Az is nagyon sokat számít. Szal úgymond nemcsak a külső, a belső önbizalom is fontos. Lényeg, hogy fogadd el önmagad olyannak amilyen van.
2009. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
De "van benne valami szerethető" de ha nem tetszik a lánynak úgyse mégcsak meg se akar ismerkedni vele ...am sztem próbálj meg ellene tenni mindenre van megoldás.
2009. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem jó szó, hogy elítélem. A kinézetéről nem tehet senki, az nem elítélendő. Tény és való, hogy a külsőt látom meg először, ha az nem vonz akkor nyilván nem nyomulok rá. Kell, hogy legyen szexuális kisugárzása. Olyan viszont már volt, hogy beleszerettem egy srácba, aki hónapokig volt a teniszpartnerem, nem volt abszolút esetem, nem is volt Adonisz, aztán mégis valahogy beleszerettem:) Szóval amint látod semmi nem lehetetlen:)
2009. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nézd, persze, hogy a lányok is először a külsőt nézik meg. Ha a fiú egyáltalán nem bejövős akkor meg sem akarják iserni. De a férfiak nem ezt teszik? Te megnézed a csúnya lányokat is? De amúgy tényleg nem minden a kinézet.. én hónapokig voltam belezúgva egy srácba akinek tulajdonképpen a kisugárzásába szerettem bele, pedig nemigazán mondható jópasinak.
2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első barátom nem volt egy nagy szépség, picit alacsonyabb is volt nálam, mégis nagy nőcsábász volt, nemtom hány csaja volt már, de 2 kézen nem lehet megszámolni.

Jó volt a dumája, a kiállása...

én meg jó hülye voltam:D

2009. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!