Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magyar nők többsége csúnyácska?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha hozzák az utcán azt a búval b****tt arcot. Nem értem...
2010. júl. 7. 16:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Te viszont költözz Ugandába bunkó paraszt.
2010. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
A magyar lányok a legszebbek.
2010. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
23%
Kezdenek elcsúnyúlni az tény, egyre több tankot látni az utcákon...
2010. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van csúnya és szép nő is. Mit ugatsz te hogy csúnyácskák? Keress szépet magadnak és fogd be a pofád.
2010. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
te se lennél boldogabb ha azt mondaná valaki hogy bűnronda vagy...
2010. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szépek a magyar nők. Külföldön rengeteg bányarémet látok, és érdekes mód a külföldi barátaim (amerikai, spanyol, belga) mind azt mondják, hogy öröm ide jönni, mert annyi a jó nő, hogy merevedéssel sétálnak az utcán.


az, meg hogy ezt a véleményedet feltetted ide, mint kérdést, téged minősít. akkor szidd a "választékot", ha választás előtt állsz. de gondolom közelében sem vagy annak, hogy barátnőd legyen...valaha is.

2010. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Neked szar az ízlésed édesbogaram..


Am meg igenis a magyar nők a legszebbek, de a magyar pasik a legbunkóbbak.

2010. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Öltözködésre és megjelenésre gondolok:

Szomorú arcot vágnak az úton, amelyik divatol az túlzásba esik, amelyik nem, az eléggé elhagyja magát... Kevés az igényes...

2010. júl. 7. 16:46
 9/47 anonim ***** válasza:
Igen a nők nagy része tényleg az, valahogy a 20as éveik után a nagy többségük meghízik és elhanyagolja magát. Aztán feljön ide rinyálni a fogyókúra rovatba miközben zabál mint a barom.
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hungarista meg ilyenek de be kell vallanom a magyar lányok NAGYON szépek.Igaz hogy a szépeknek a 99%-a riban* de szépek :D
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!