Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartotok valentin-napot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartotok valentin-napot? Foglalkoztok vele? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Szerintem bazi nagy baromság... és feleslegesen fel van fújva. -.-'

16/L

Korodat és nemedet, légyszi írd le!


2010. febr. 3. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

egy rohadt nagy f*sság az egész

23/f

2010. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sosem szerettem, felesleges egy ünnep. Bár most szerettem volna szervezni egy pár napos utat, igaz nem valentin nap alkalmából, de azt hiszem nem fog összejönni:(

25/L

2010. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tartjuk,mert nem vagyunk hajlandóak a kereskedők pénztárcáját dagasztani sok pénzzel..A párom év közben sokszor meglep csak úgy kedvességből.Sokszor haza állít egy szál virággal vagy egy csokival..Ehhez neki és nekem sem kell egy Valentin nap..Meg is sértődnék ha csak e miatt a nap miatt hozna valamit:( Lehangoló
2010. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Valentin-nap is csak fel van fújva, mint a többi ünnep(karácsonykor ki kapja a legnagyobb, legtöbb ajándékot; ki tud többet enni, főzni...gáz).

A többi 364 napon is valószínűleg ugyanúgy szeretjük egymást, mint ezen a csodás ünnepen... Amúgy aranyos dolog meglepni egymást. :) De virágot még ilyenkor sem kapok.. :/ :DD

2010. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17/L
2010. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ünnneeeeep????Miért?Semmi eredete,semmi tradiciója,amerikai baromság az egész.. érzelmi zsarolás a fogyasztói társadalom részéről,"hogyha szereted,VESZEL neki"
2010. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyet értek az utolsó válaszadóval!!
2010. febr. 4. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet ünnepnek nevezni. Egy nagy b@romság!
2010. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

egyetértek :D

köszi :D

2010. febr. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!