Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esti felnőttképző gimiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti felnőttképző gimiben lehet csajozni? 19F És ha igen akkor, hogyan csináljam. Privátba vagy ide tudtok pár információt, hogy mégis hogyan kell csajozni, hogy fogjak hozzá? 1 héten 3szor kell bejárni.

Figyelt kérdés

Van esély arra,hogy ott találjak valakit a saját korosztályomból? Ja persze nem vok 1 szépfiú.Ne ilyen youtube-s szarságot,hanem a ti véleményetekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi mert elszeretném végre már veszteni a szüzességemet.

Fiúk,lányok véleményét és válaszát egyaránt várom és légyszíves segítsetek nekem.

Előre is köszönöm.

KORT ÉS NEMET ÍRJATOK.


2011. aug. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak fiatal lányok akkor miért ne lehetne csajozni? 20/F
2011. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na,de mégis mit csináljak,hogy vagy miért egyáltalán milyen okkal menjek oda és,hogy viselkedjek?
2011. aug. 20. 19:02
 3/7 A kérdező kommentje:

hogy jövök rá arra,hogy szabad-e a csaj,és, hogy bejövök-e neki.

valaki segiitseeen.

2011. aug. 20. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

19 évesen mért mész estire?! nappalin nem ment?!

egyébként kérdezd meg tőlük h h tetszik vagy amugy mit csinálnak, dolgoznak, mi a céljuk te is mesélj magadrol

2011. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már elvégeztem leérettségiztem,de ebbe nem szeretnék belemenni,hogy most miért pont estin.
2011. aug. 20. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nyomtam estit de ez erősen függ a szaktól ám. Webprogramozónak tanutam (csak a papír kellett) de ott ugye főként fiúk voltak 18-40 éves kor között teljesen szétszórva, de még ott is volt egy fiatal lány aki egyetem mellett csinálta :)
2011. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öszínte leszek! Esti gimiben a lányok érdekből, az újjuk köré fognak csavarni, , hogy segíts neki mindenben! De nem mindegyik csaj! Valaki levegőnek fog nézni. Nagyon jó érzés mikor egy 18 éves a nyakadba liheg, regaszkodik hozzád, ilyenkor a barátját is letagadja! Mert ez áll olyankor az érdekében!!!


Csajok fognak veled ismerkedni!

Jó tanács ha egy csaj kezdi az ismerkedést, és 2. héten már követ téged, szemmel láthatóan ragaszkodik hozzád abban a pillanatban küld el a csajt! Mert akkor bukod az egész iskolát!

Füzetet NE adj neki kölcsön! Senkinek ne adj oda semmit!

Haza viszem, ekkor és ekkor vissza adom, leírom, stb.

Csaj soha nem fogja neked a 6-8 oldalnyi anyagot leírni!

Ha megkér ülj melléje az órán, készülj fel piszkálni fog.

Dolgozat írásnál elvárja segíts neki, kerül amibe kerül.

Ha csak arra a dologra kell a lány lehet találni ott,

Vigyázz mert gonoszak is vannak. Túl jóba senkivel ne egyél, mert ha abba kell hagynod és fél évig jártál oda, az utcán még a köszönést sem viszonozzák!

Ott mindenki kihasznál mindenkit, keresztűl gyalogolnak másokon, mindenki azzal foglalkozik neki jó legyen kerül amibe kerül!

2011. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!