Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen súlyos esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen súlyos esetben csinálni? Fontooos. :-S

Figyelt kérdés

..rám irt egy csaj hogy valamilyen fotósárol lenne szo..minden olyan élethűnek és valosnak tünt.. de azt mondta 9 lány kell összesen erre a chanel 2012 fotozásra és mér 7 láény megvan akiket úgy vett fel hogy készitettek magukról 4 nude képet..

előre nem akartam bele menni , de győzködött hogy ő a paiskra bukik és ki is törli a képet csak megnézi az alakom szakmai szemmel

az tűnt fel nekem hogy miért kell az egyik képen harisnyát huznom a másikon meg nem..

és átküdltem a képeket ..utána pedig nem jelentkezett..bárhova felteheti a képeimet:((..iylenkor mit lehet csinálnii?


2011. aug. 20. 20:15
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

ma máár nem jelenzkezik..facebookját letörölte vagyis ez jön elő ha meg akarom nézni :


A kért oldal nem található.

You may have clicked an expired link or mistyped the address. Some web addresses are case sensitive.


*

Vissza a kezdőlapra

*

Vissza az előző oldalra

2011. aug. 20. 20:17
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
hát, neked is annyival van több eszed egy tyúknál hogy nem szarsz a járdára
2011. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy buta vagy, hogy belementél.. Nemnagyon tehetsz semmit, reménykedj.
2011. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hallod küldj nekem 4 nude képet magadról és aztán kitalálunk vmit
2011. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Te bajod, ennyire hülye azért nem lehetsz -.- Még írni sem tudsz...
2011. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
köszi köszi a megerősitést..ezt én is tudtam magamtol..na mindegy ..:( írni meg tudok ..de te vagy egy nagy seg gfej hogy mindenhol a helyesírási hibákat nézed .pont.
2011. aug. 20. 20:21
 8/29 anonim ***** válasza:

...és komolyan elhiszed, hogy valami csaj volt? :DDD


Egy vén pedopöts, aki így gyűjti be a képeket a kis agyhalott pitsákról, még a héten rád fogja verni egy tucat ürge.


Kivéve, ha ott figyelsz a napis.zaron a jövő héten.

2011. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
jol kihasználtak a ingyen képeiddel, atán letiltott facebookon. be---tad.
2011. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi minden hülye, hogy a helyesírás nem fontos?! DE!! Baromira az..
2011. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!