Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alacsony fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alacsony fiúk tényleg hátránnyal indulunk csak, mert alacsonyak vagyunk? Ti mennyire néztek meg egy alacsony fiút, vagy inkább csak a magasabbakra hajtotok?

Figyelt kérdés
165cm, 21 éves, 52kg, vékony, de izmos fiú vagyok és eddig mindig hátrányban voltam, valahogy a magasságomat érzem elsősorban egy nagy hátránynak, még az alacsonyabb lányok is inkább 180 vagy ennél is magasabb fiúkkal járnak. Akkor nekünk ne is jussanak lányok? :S
2011. aug. 20. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A gond: TÉGED zavar... Ezt gondold át...
2011. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Most nem tudok jobb példával jönni de:

Justin Bieber se egy égimeszelő, de látszik rajta, hogy ilyen téren végtelen magabiztos és azt sugározza, hogy bármilyen csajt megkaphatna.


Neked is kéne egy kis önbizalom.

2011. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: A sulimban volt egy pár, akik nagyon sokáig voltak együtt... Kb. veled egymagas lehet, a csaj 1 fejjel magasabb volt... Nagyon aranyosak voltak, nem ezen múlik...
2011. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

:DDDDDD Bieber... ne már,hogy kis nyálgennyel jössz...vele max a pénz miatt jön össze valaki... :DDDD


Kérdező! Nekem pl. az arc számít és a kisugárzás.Nem szeretem a túl magas pasikat,de azért egy fejjel legyen magasabb.

2011. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bieber 172cm, és még csak 16 vagy 17 tehát olyan 185re nő majd.

Ismerek 2 165centis srácot is, mindegyiknek van nője, én 180 vagyok, nekem nincs:D

Mondjuk ők izmosak, szerintem edzz, hogy 65kg legyél izomban és a 150-165 ös csajok bukni fognak rád.

21f

2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Miért Bieber-ről nem az sugárzik, hogy ebben milyen magabiztos?

én csak viselkedésileg írtam követendő példaként, nem mondtam, hogy nem a hírneve miatt jöttek össze vele..

2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Bieber 17 évesen 172, a férfiak meg 18 éves korukig nőnek, nem lesz sokkal magasabb...


ilyen erővel akkor én 15 évesként 175 centivel, pár év múlva két méteres leszek..

2011. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De Bieber még kisgyerek...a kérdező meg 21 éves... :DDDDDD

A klipben azt mutatja,amit elvár tőle a rendező... :DDD

2011. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem számít, mert énis alacsony vagyok, 158 centi. Igazából aki nálam alacsonyabb az tényleg nem jöhetne szóba pasiként, de amúgy meg nagyon rossz vagyok a magasság megtippelésében, nincs semmi szemmértékem.

Van olyan ismerősöm, akit kifejezetten jó pasinak tartok, és csak mostanában amikor valaki visszakérdezett, hogy "ja az alacsony srác?", akkor esett le, hogy jéé, ő tényleg alacsony. Több, mint 1 éve ismerem, szóval kb ennyire számít...

Amúgy nekem is magas pasijaim voltak eddig, de leginkább azért, mert a többség az én megfigyelésem szerint magas, legalábbis 175cm feletti. Nem ez alapjn választottam, csak a nagy számok törvénye alapján alakult így.

2011. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem számít. Még, aki azt is mondja, hogy "nála alacsonyabb pasi nem kell", véleményem szerint, ő is találkozhat olyan kivétellel, akitől leesik az álla..

Én lányként elég magas vagyok (174 cm), és sokszor megnézek alacsonyabb pasikat is az utcán. Múltkor is jött velem szembe egy olyan szépszemű, jóképű.. vagy 10 cm-vel alacsonyabb volt nálam. Nem ettől lesz valaki vonzó, szimpaiktus, férfias, hogy magas.

2011. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!