Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért nem tudtok beszélgetni a fiúkkal? Vagy nem akartok?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy a lányok egymással nagyon jól elbeszélgetnek, de ha én megyek oda beszélgetni akkor szűkszavúak, nem dobnak fel témákat, csak én, nem kérdeznek semmit, maximum visszakérdezik amit én, pl. és te?

Na most nem eldöntendő kérdéseket teszek fel, direkt hogy menjen a beszélgetés, meg nem interjú formában, nem értem miért ilyen ridegek, a lányok állítólag pedig bőbeszédűek, fecsegnek, egymással lehet...


2011. aug. 20. 21:43
1 2
 1/11 ajanixD válasza:
mert a fiu meg akkar baszni titeket:P
2011. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1, Sajnos én egyetlen egy nőt sem ismerek személyesen - az osztályfőnökömön kívül -, akivel lehetne beszélgetni a vallásokról, politikáról, komolyabb dolgokról.

2, Először magadban keresd a hibát, ne másra mutogass. Lehet, hogy egyszerűen nem szeretnének veled beszélgetni, mert nem kíváncsiak rád, nem érdeklődnek irántad.

2011. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit töketlenkedsz most ezzel, te meg menj és beszélj a haverokkal :D probléma megoldva.
2011. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én olyan lány vagyok aki csak fiúkkal tud beszélgetni és lányokkal nem. Nem barátkozom lányokkal.


19/L

2011. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21:46

Hogyhogy?

2011. aug. 20. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én fiúkkal is tudok beszélgetni és a barátnőim is. De van olyan fiú, aki ha megjelenik, akkor nálunk is megfagy a hangulat, ez inkább akkor szokott lenni, ha nem kedveljük túlzottan az illetőt. Sorry, de ez az igazság...
2011. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és fiúknál és lányoknál is jelen van hogy izgulnak a másik nem jelenlétében, és ez miatt nem tudnak felszabadultan beszélgetni

teljesen természetes

2011. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem magyarázom, ha nem érted, akkor.......magadra vess :D:D
2011. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egymással, de nektek alacsonyabb szintű az agyatok. :D
2011. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

23:00

Olvasd már el még egyszer, hogy mit írtál, semmi értelme, ezzel csak magadat égeted.

2011. aug. 20. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!