Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz gyerek lennék? Légyszi segíts!

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és az a baj, hogy azon felül hogy túlságosan érzékeny vagyok és megesik mindenkin a szívem, hamar beleszeretek olyan emberekbe akiket alig ismerek.

Nem volt még kapcsolatom, nem is szeretnék jelenleg.

Az a baj, hogy nekem nem jönnek be a korombeli srácok, hanem a 20 +-osok, de eddig velük se volt semmi és nem is akarok semmit, mivel nem vagyok ribanc.

Ismerek már lassan egy éve egy 26 éves pasit, fülig szerelmes vagyok belé. Most megismertem kb 2 hete egy 24 éveset és mind a 2 nagyon jó képű. Úgy érzem beléjük szerettem. Nem igaz ez annyira idegesítő, már nem bírok normális életet élni komolyan, hogy lehetek ilyen elcseszett gyerek? Mindig az idősebbek jönnek be nekem. Ráadásul ők még rengeteget is bókolnak nekem amitől odáig vagyok á szörnyű. Ez így csak plátói szerelem, mivel nem akarok semmit tőlük. Nem értem magam, miért nem felel meg nekem a saját korosztályom? Hogyan változtathatnék ezen? Hogy lettem ennyire hülye? Szerintetek nagyon gáz vagyok?

Légyszi normálisan válaszoljatok, fontos lenne :)


2011. aug. 20. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy gáz! Én is ugyanígy vagyok vele. A nálam sokkal idősebb pasik jönnek be nekem. :) Ezzel nincs baj.
2011. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi folyékon és szilárd anyagokból vagyunk max az agyfingásaid és a fingod lehet gáz benned ugyhogy nem vagy gáz:D amugy meg ezt tőlünk kérded???kérdezd meg anyukád háthat kiderül hogy elejtettek mikor megszülettél vagy valami más
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sokan éretlenek még ilyen korban én kivételnek mondanám magam. Találni fogsz majd valakit, csak keresni kell. 15/F
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Olvasni is jó volt, hogy vállalod amit tudsz és érzel. ILYEN lány, "nem nő minden bokorban" F.G.. :)
2011. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lányok nem bokorba nőnek köztudodt hogy a gólya hozza őket is
2011. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor jó, de én olyan hülyének érzem magam.

Azt még elfelejtettem odaírni, hogy nemsokára elköltözünk, és sajnos olyan feltűnő lesz, hogy ha tőlük kell elköszönnöm jobban fogok sírni, mint ha másoktól kell... :( remélem nem jönnek rá..

2011. aug. 20. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem. Csak a szemed kívánja... De szinte az sem...

Legyél nyitottabb a 16-17 éves srácok felé. Jelen pillanatban ők többet tudnak neked segíteni, mutatni... :)

18/F

2011. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! :)

Ezt miből gondolod?

2011. aug. 20. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát...

Én kb ugyanígy vagyok, mint te. Nagyon sok lány megtetszik, és ha megismerem, akkor nagyon megszeretem. És az a baj, hogy elég mélyen és ragaszkodóan. Volt egy lány, egyszer találkoztunk élőben, aztán inkább msnen meg telefonon beszélgettünk és totál belezúgtam, úgy alakult hogy kb összejövünk, aztán egyszer hisztis lett és megszakadt a barátság is.

Am nem nagyon tudok ismerkedni a lányokkal, pedig nagyon vágyom már egy rendes barátnőre. Általában csak így távolról zúgok belé valakibe, akivel max párszor ha beszélgethetek, esetleg kicsit jóban vagyunk.

Szal én is hamar beleszeretek felelőtlenül lányokba. Általában inkább a fiatalabbak tetszenek, ilyen 15-16-osok, de nem igazán vagyok lekorlátozva, akár idősebb is lehet, hogyha aranyos meg rendes.

De engem is bosszant, mert én sem tudok normális életet élni. Folyton csak lányokon jár az eszem és nem tudok rendesen koncentrálni, pedig a suli miatt nagyon kéne, mert elég nehéz helyre járok. Jó, szerencsére minden megvan és viszonylag jól is sikerült, de többet is ki tudnék hozni magamból, ha nem szanaszét lennének a gondolataim.


20f

2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!