Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kopasz, izmos vagy vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopasz, izmos vagy vékony, hosszabb hajú pasi?! :D

Figyelt kérdés
Lányok a kopasz,izmos,tetovált pasik jönnek be jobban vagy a vékonyabb,justin bieber hajú,nyál gépek?:DDD
2011. aug. 20. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A többség úgyis a kopasz, izmost írja. Szerintem ezt te is tudod. Felesleges kérdés. :D
2011. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a magas, hajjal rendelkező (hosszú is lehet meg rövid) nem izmos (talán egy kicsit, de semmi görögdinnye) srácok jönnek be. Cuki mosollyal! :D És semmi vindízel, meg dzsásztinbiber... Ne oszd már ilyen fájdalmasan két részre a hímneműeket.
2011. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Énmost fogok kopasz lenni, az izmokon meg már rajta vagyok egy ideje. Aztán jönnek a csajok majd remélhetőleg.
2011. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak ne legyen kopasz és ne legyen Justin Bieber:D Lehet, hogy ez túl válogatósnak hangzik, de nem csak ez a két kategória létezik:P
2011. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hét mondjuk az izmos pasik, akiknek van hajuk..!!! :D
2011. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
olyan kocsmába járok hétvégente, ahol vannak "nyálgép" emok is meg izmos kopaszok is. én mindkét fajjal jóban vagyok, de az emokkal értelmesebb dolgokról lehet beszélgetni, nyitottabbak, nem keménykednek állandóan, nyugisabbak, szórakoztatóbbak, szóval minden téren jobbnak tartom őket. külsőre meg egyik sem jobb a másiknál, a legjobb lenne egy átlagos testalkatú, normál hajú pasi.
2011. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rövid haja legyen amit fel tud zselézni és divatos is.

Az izmos és vékony között legyen.Szóval elég ha egy kicsit izmos.Meg adjon a külsejére öltözzön divatosan

L19

2011. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lin71 ***** válasza:
39%

Nekem nem kell, hogy feltétlen divatmajom legyen. Pont két olyan kategóriát írtál le, amely nekem nem megfelelő, mert sajnos az átlagjuk(!) nem rendelkezik túl sok ésszel, azért néznek ki így, ahogy leírtad.

A kis nyálgép a kislányoknak akar bevágódni, a kopasz tetkós meg csak gyúrja magát, és sajnos a legtöbbször minél nagyobb az izomtérfogat, annál kisebb az agytérfogat. De ez az átlag. A kivétel erősíti a szabályt! :)

19/N

2011. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz, izmos:DDD De bármivel is raktad volna párba mindenhogy ezt választanám, mert férfiasnak találom. Na, és szeretem ha egy pasin látszik hogy ő tényleg férfi!:D

Mondjuk volt már hosszabb hajú barátom is + tetszett nem egy:) De azért ez viszi a prímet;)

2011. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
60%
Kopasz , izmos , tetkoi is lehetnek :P huuuu ;) az ilyen jb stilusu sracok egyszeruen undoritoak..16L
2012. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!