Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan tettszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan tettszem neki, vagy csak szórakozott?

Figyelt kérdés

Tegnap éjfélig kint voltam egy ilyen utcabál szerűségen, és megismerkedtem egy barátom haverjaival.Mivel ők ilyen éjszaka mászkálós emberek, én meg nem (mert anyukám nem enged:D) meg a legtöbbjük cigizik is, nem igazán tudtam megszólalni a társaságukban, inkább csak őket hallgattam. Aztán elkezdtek hülyéskedni,gumicukorral dobálni egymást (ebben én még mindig csak külső szemlélőként vettem részt), amikor odajött hozzám az egyik srác, elkezdett dobálni, meg felemelni a földről, meg lefogni a kezem, hogy egy másik fiú bele tudjon dobni a pólómba cukrot.De ezt a kézlefogást is tök gyengéden csinálta, tehát nem törte el a csuklóm, de azért nem is hagyott olyan könnyen kiszabadulni:D.Később páran elmentek,és csak négyen maradtunk ott (én, a barátom, a srác, és még valaki).És akkor a srác elkezdett ölelgetni, meg lefeküdtünk a fűbe, és mondta,hogy feküdjek a hasára, én meg gondoltam egyszer élünk, és visszaöleltem, meg ráfeküdtem a hasára.De semmi csók, vagy ilyesmi nem történt.Mondjuk ő később már elkezdte volna megfogni a combom, de leállítottam:D(tök cselesen csinálta:ültem a fűben, lehuppant mellém, és mintegy véletlen épp a combomra ért a keze, olyan finoman, h alig éreztem, de azért látszott, h direkt volt:D)Miután leállítottam, nem próbálkozott fogdosással,de ugyanolyan kedves volt, egyszer kb. 2 percig öleltük egymást, mert mondtam, hogy fázom, és erre ő szó nélkül ott termett, és megölelt:'D.Amikor pár percig kettesben voltunk, akkor normálisan viselkedett, értelmezni, és összehozni is tudott egy értelmes mondatot (ez sajnos másoknál nem sokszor van így).De más lányokat is, akiket régebb óta ismer,csikizett, meg hülyéskedett velük, meg öleléssel köszönt tőlük, de egyébként csak úgy nem ölelgette őket, mint engem.Nem tudom, hogy helyesen tettem-e azt, hogy én is megöleltem őt, mert én nem általában nem szoktam így viselkedni, de gondoltam, most buli van, úgyse lesz belőle semmi, megcsókolni meg úgysem hagyom magam.Igazából a srác tök aranyos, elég helyes, de kettesben nem beszéltem vele 2 percnél tovább.Amikor elköszöntünk, nem beszéltünk meg randit, de bejelölt facebookon:') Most akkor mit csináljak?Várjam meg,hogy rámírjon, és elhívjon valahova? Mert ha legközelebb is többen találkozunk, akkor nem fogom magam hagyni,mert azért nem akarok csak játékszer lenni.

Kicsit hosszú lett,bocsi!:)


2011. aug. 21. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Bevallom hogy nem olvastam végig, de a srác olyan 10-12 éves korban van? :O
2011. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? 16 éves a fiú, én 15.
2011. aug. 21. 08:03
 3/10 twinky ***** válasza:
Vegyel neki gumicukrot meg egy doboz arany marlborot...
2011. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szórakozott.
2011. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, hogy ő lép-e valamit. abból nm lehet baj :)
2011. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de van barátod nem?? hát döntened kell akkor majd ha rád ír az a srác akivel tegnap megismerkedtél:S
2011. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs barátom.visszajelöltem facebookon, és rámírt, hogy mizujs, meg hogy jó volt velem tegnap, és hogy a legközelebbi bulin is majd legyünk együtt. de kettesben nem hívott:/
2011. aug. 21. 15:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Áh, csak szórakozik....kár, azért nem bántam volna, ha lesz valami:(
2011. aug. 21. 15:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Most ír szivecskéket, de valahogy egyáltalán nem tűnik komolynak:')
2011. aug. 21. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Írjon. Kb annyira gondolja komolyan a szivecskéket mint ahogyan én gondolom amikor lányoknak szivecskézek..
2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!