Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiú számít rondának?

Figyelt kérdés
Mert volt egy balesetem és csúnya műtéti hegek vannak a hasamon és a jobb lábamon. Egyébként ápolt vagyok és jóképű, ez az egy dolog az ami hátráltat, abban hogy barátnőt szerezzek.
2011. aug. 21. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

El vagy kicsit tévedve.

Ez alapján nem a fiú (te) a ronda, hanem a hegek. Azokat meg nem direkt tetted oda, hanem ugye baleset következménye, ez pedig normális emberre nincs hatással párkapcsolati téren, pláne, hogy az ismerkedés alatt nem is látja a hegeket. Utána meg hótmindegy.



Amúgy a kérdéshez kapcsolódva hozzátenném a válaszolók felé: 196 cm, 62 kg, ragyás arc, nyak és hát teteje, és kb válligérő haj rondának számít így együtt? :D

2011. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a gáz hogy ilyenkor nyáron látni ha rövidnadrágban vagyok. És nagyon látni!
2011. aug. 21. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

és ki nem sz*rja le?

ha odamész és beszélgetsz vele akkor úgyse fog rá figyelni csak az önbizalmad látja .

ha meg te tereled rá a témát vagy sajnáltatod magad(akár tudtodon kívül is )akkor meg vedd észre és próbálj változtatni.

2011. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mostanában elég önbizalom hiányos vagyok :/
2011. aug. 21. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi számít rondának? Ha visszataszítóan viselkedik. Ha nem fogadja el magát és görcsösen akar valamit. Külsőleg pedig ha nem ad magára...például szétállnak a fogai (azon tudna változtatni fogszabályzóval)...nem tudok így konkrétat mondani már, mert általában mindig adok egy esélyt a fiúknak és volt, hogy már nem túl széppel is randizgattam, mert annyira jó személyisége volt. :))


Amúgy a hegeiddel szerintem nincsen semmi baj...mármint ez nem hinném, hogy bárkinél is kizáró ok lehet...és ha helyes is vagy, akkor szerinted érdekel bárkit is? :)

2011. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kérdésedre válaszolva:

én a nagyon magas és a nagyon vékony (ezek kombinálva) fiúkat utálom. amik még nem tetszenek, azok az emo fiúk, a nagyon kövérek, a nagyon kigyúrtak, és ha valaki ápolatlan és hót ragya a feje :D ja és nekem nem tetszik a lebarnult bőr sem, a fehéret szeretem. :) az öltözködés már egy másik téma de persze ott is van kikötésem :P (igen, elég válogatós vagyok)


a hegek egyáltalán nem zavarnának. egy szinten még tetszenek is.. xD (tudom h.ülye vagyok:D)

2011. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

,,én a nagyon magas és a nagyon vékony (ezek kombinálva) fiúkat utálom"


Ha te komolyan ez alapján utálsz valakit, akkor eláshatod magadat jó mélyre. Ha nem tetszik, az rendben van, de valakit a külseje alapján utálni színtiszta szégyen.

2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Belsőleg: a beképzelt, nagyon bunkó, nőkkel lekezelő fiúk számomra visszataszítóak.


Külsőleg: nem tartom szépnek, ha valakinek a hasa és mellkasa anyajegyes, és ha nagyon csúnyák a fogai ( ki van rohadva, hiányos, nagyon durván csálé).


Amúgy meg ha megismerem, és igazán beleszeretek, a külső dolgok egyáltalán nem számítanak.

Amúgy az én barátom hasa is heges, tudom róla mióta ismerem, de ez sosem zavart. Próbáld meg elfogadni, és élj együtt vele, mert mást nem tehetsz! :)

2011. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De tehetne; go plasztikai sebészet.:D Csak ugye az elég szép summába fájna neki.

Szóval ha nincs rá keret, gyűjts rá vagy fogadd el a hegeket.:D Amúgy szvsz ezt előnyként is fel lehet fogni, mert így legalább hamar kiszűröd a felszínes hülyegyerekeket. Engem biztos nem zavarnának, de szerintem mást se nagyon (az előbb említett klikket leszámítva).

2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát jah plasztikára nincs pénz :D
2011. aug. 21. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!