Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy nő egy 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy nő egy 26 éves férfinek melyek azok az egyértelmű jelek, amelyek félreérthetetlenek? Azonkívül, hogy megmondja neki. Vagyis viselkedés, beszéd.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondta. Mit szeretnél még?
2009. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta meg!!!!! Pont ezt akartam tudni, hogy mikből lehet tudni, hogy tetszek neki, vagy sem!!!
2009. ápr. 15. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
ha keres, hiányzol neki, kedves veled odaado stbstb mindenkinél amugy más
2009. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk abból ahogyan rádnéz. Pl ha mosolyog, akkor biztos nem az undor húzgálja a száját, hanem örül neked. Ha hosszasan néz, akkor azt szívesen teszi, ha éppen csak odapillant majd rögtön elfordul akkor nem igazán érdekled. Vagy baromira szégyenlős. Vagy a beszéd. Tudhatod magadról, hogy milyen az amikor nem szívesen beszélsz valakivel és milyen az ellenkezője. Ezt lehet érezni.
2009. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha rám néz mosolyogva, közben felhúzza a szemöldökét? Vagy elmegy mellettem, kihúzza magát és rám se néz? De ha a közelében vagyok figyel? Vagy elmegyek mellette és észrevesz és a szemem sarkából látom, hogy nagyon néz és még utánam is fordul? Majd keres.
2009. ápr. 15. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen... mi férfiak nem értünk a jelekhez és nem is adunk. Beszélj vele, ha akarsz tőle valamit, ennyi.
2009. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem akarok tolakodó és rámenős lenni, az se jó. Mert mint férfi, te odamennél a csajhoz, ha tetszene? Még ha beszari is vagy?
2009. ápr. 15. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én nő vagyok. Abból amit leírtál nekem egyértelmű, hogy nem vagy közönbös neki. Ez persze nem szerelmet jelent, de érdekesnek talál ami már jó! Az hogy mosolyog és felhúzza a szemöldökét, (hát ilyet én is szoktam csinálni) nálam azt jelenti, hogy "hello, örülök hogy látlak!" vagy valami hasonló. Kihúzza magát és elmegy melletted, (ilyet is szoktam) ez büszkeség. Csakkkazértsem néz rád!! Persze lehet, hogy tévedek, de mint nő (nem tini) így értelmezem a jeleket. Kezdeményezz egy szimpla beszélgetést. Nem kell rögtön randira hívni, csak váltani vele pár szót. Abból sokminden kiderül. A többi meg jön magától és ennyitől még nem is leszel tolakodó.
2009. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!