Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Bov, lent

Figyelt kérdés
nemtudom,hogy jo témához e irom,de máshova nemtudom+ezt néztiek a legtobben,szoval a szemeremajkaimnál az egyiken van ilyen anyajegy féle,ha megfogom olyna mintha az lenne,lehet h azis,csak oda nemtudok nézni,s nemlátom miez,attol feleg hogy esetleg kullancs lenne? bár nemtudom hogy kerulhet oda,tipppek,hogy mit csinalljak vele,vagy milehet ez? koszi akinek segit:)
2011. aug. 21. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyere át cicus, lenyalom. ;)


Egyébként fogalmam sincs, nézd meg tükörbe.

2011. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott lehet kullancs mert szeretik az ilyen helyeket. Engem is csípet meg kullancs a térdkalácsom felett és megéreztem amikor belém csípett. Szerintem te is megérezted volna. Egyébként eddig hogy nem vetted észre ha anyajegy? :O Egyébként ajánlom anyukádat vagy nőnemű embert a családodban nehogy valami bajod legyen tőle ha tényleg kullancs...
2011. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hehe:D nemtudom lenyalni,tukorben meg nemtudom megnezni mert nagyon lent van es igy nemlátom:) félek,h a borotvával is ha megsértem:( :) de ám joll tudsz nyomulni:D
2011. aug. 21. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok azért ajánlom a nőnemű családtagokat hogy mutasd meg valakinek...
2011. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nemhinnem h kullancs,mertm=ar nagyon régota ottvan,csak nemmerem senkinek se szollni.a kullancs meg állitolag viszket+ez kicsit nagyobb és olyan mint az anyajegy:)
2011. aug. 21. 18:19
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. aug. 21. 18:20
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,én irnék rendesen is,de sajnos rossz a billentyuzetem+kulfoldi vagyok,és nincsenek ékezetek:(
2011. aug. 21. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már... ne légy butus:) nézd meg kistükörrel, úgy az ember a fenekéig is elláthat alul. próbáld csak ki! tedd a kistükröt a lábaid közé és nézz le:D
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés,koszike:)
2011. aug. 21. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!