Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha szeret, megteszi a kedvemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha szeret, megteszi a kedvemért" vs. "Ha szeret, nem erőlteti, amit nem akarok" - melyik az erősebb?

Figyelt kérdés
Nem csak szexben, sőt, bármiben, a szex csak egyetlen dolog. Bármiben, amit az egyik szeretne, a másiknak meg egy trauma.
2011. aug. 21. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
a svájci frank
2011. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes kérdés, valószínűleg egyén függő. Nálam az első az alapvető. De nem várom el a másiktól ugyanezt.

22/L

2011. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

EZ EGY NAGYON HÜLYE KÉRDÉS!!


Mind a kettő ugyanolyan jó, és értékes.

2011. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi, természetesen.
2011. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi, szerintem a másikkal szemétség érvelni, mert ebből az derül ki, h nem érdekli, ha valamit nem akarok, így vagy úgy kizsarolja tőlem.
2011. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg komrpomisszum?! Vagy ez ma már nem létezik?

Pl. van egy pár, a lányt nem vonzza annyira az orális kielégítés, nem annyira szereti csinálni, a gondolattól, hogy a párja a szájában élvezzen egyenesen írtózik. Kompromisszumos megoldás lehet, hogy kielégíti a párját orálisan a lány, de a fiú nem élvez a lány szájába. Így a lány adott is, meg nem is, a fiú kapott is, meg nem is.


Szerintem nem csak a párkapcsolatban az egész életben törekedni kell a kompromsszumokra. Így nagyobb az esélye, hogy mindenkinek jobb lesz egy kicsit.


Ha lesz barátom a kompromisszumra fogok törekedni, de ha a kettő közül kellene választani, én az utóbbit tartanám szem előtt!

16/L

2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na de az h "kielégíti orálisan" azzal vele jár h a szájába élvez...

Ha a lány szája okozza az orgazmust akkor a sperma a szájába megy mert nem tud máshova ha egyszer a lány a péniszt izgatja szájjal...

Ha meg nem a szája okozza, hanem a keze, az nem orális kielégítés.


De mondom h nemcsak szex...


pl. a sráctól elvárja a lány h szedje le a mellszőrét, pedig a srác nem akarja ezt

v. a srác várja el a lánytól h kísérje el sziklát mászni, pedig a lány fél


stb.

2011. aug. 21. 20:47
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Mondom, szerintem a legtöbb problémára lehet találni olyan megoldást, ami a mind a két félnek elfogadható, ergo komprommiszum.

Egyébként hidd el, nem egy pár van, akiknél a lány nem nyeli a spermát, de ettől függetlenül kielégíti a párját orálisan. Lehet, hogy a te szótáradban az orális kielégítés egyenlő azzal, hogy a spermát lenyeli a lány vagy akár csak a szájába kerül, de másoknak nem biztos, hogy ezt jeleni. Sok lány kielégíti orálisan a párját, de amikor már majdnem elmegy, kézzel fejezi be neki, mert nem szeretné, hogy a pasi a szájába menjen el. Ettől függetlenül szerintem a fiúknak élvezhető az orális szex is, mert nem csak az a jó, amikor elmegy, hanem az egész.

Legalábbis én így gondolom.

16/L

2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor oké az első, ha attól, akitől kérnek, annak mindegy pl: A lány egy romantikus filmet akar megnézni, a fiú meg inkább egy akció filmet, de neki, majdnem mindegy. De, ha olyan van, h hegyet akar mászni az egyik, de a másik fél, mert tériszonya van, akkor azért mégsem ugyanez a helyzet.
2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben valamiféle egyensúlyt kéne találni. Nem lehet mindig ara hivatkozni, hogyha szeret, akkor megteszi, mert az zsarolás, akárhogy is nézzük.

Az sem jó, ha nem erőlteti, amit nem akarok, mert akkor megint csak az egyik fél akarta érvényesül mindig. Egy kapcsolatban mindkét félnek kell tennie olyasmit, amihez nincs kedve, de ugyanakkor ezt joggal elvárhatja a másik féltől is.

2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!