Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok akik egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik egyszer megcsalják a párjukat, nagy részük ezt megteszi később is vagy tanul az első esetből? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mert most egy olyan lánnyal kezd alakulni kapcsolatom aki ezt már egyszer megtette, és félek hogy velem is megteszi...
2011. júl. 2. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti azt hogy téged is megfog csalni. Lehet hogy az előző pasijával nem működött valami, vagy nem szerette ezért lépett félre.
2011. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor elmesélném az én esetemet.

Egykori párom elment pár hétre külföldre dolgozni. Egyszer tartottunk ismerősömékkel egy görbe estét. Öntöttem a garatra, de azért tiszta volt valamelyest a fejem. A hiány bennem volt..ami inkább szeretethiány, mintsem szexuális. Egyik pasi elkezdett kacérkodni velem. Hát mit ad isten, csókolóztunk. Egy pár pillanatig hagytam is, aztán elutasítottam. A párom hazajött, és egyszerűen nem bírtam a szemébe nézni. Ha ránéztem, folyton elsírtam magam, és nem értette mi bajom. Két napra hazaérkezése után nem bírtam tovább, színt vallottam. Megbocsájtott...


Soha nem tudnám már ezt megtenni senkivel sem. Azt a bűntudatot, lelkiismeret furdalást nem tudnám elviselni még egyszer. Na meg a tudat, hogy megbántottam azt, aki bízott bennem és szeretett.


Szóval nem tudom, hogy annak a lánynak milyen körülményei voltak akkor(hogyan, mi történt), de szerintem - magamból kiindulva - van olyan, hogy egyszer megteszi valaki és után nem.

2011. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül !


Volt egy lány, most már múlté, de mikor megismertem még volt pasija de nem sokáig..

És azt a pasiját mindenkivel megcsalta.


Aztán mi együtt voltunk 2 évig, és egyszer sem lépett félre, sőt megváltozott, normálisabb lett, és persze otthagyta azt a negyedet ahol addig lakott. azaz párosult egy jókora környezetváltozással is és egy teljes haveri kör cserével is.

2011. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat megromlásáért, amibe a megcsalás is beletartozik két ember felel. Az is tehet róla,akit megcsaltak.


Egyáltalán nem biztos,hogy veled is ez fog történni.

2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tanultam. Én sem tudnék megbántani még egy pasit... Pedig "csak" smároltam egy másik fiúval.. Az akkori barátommal szakítottam, mert nem bírtam a szemébe nézni. A helyzet ugyan az volt, mint a 2. válaszolónál. De magamban nem tudtam feldolgozni, és nem volt annyi merszem, hogy elmondjam neki, mert nem éreztem azt, hogy ha már megcsaltam, annyira szeretem. Mert ha nem így lett volna, nem csaltam volna meg. De ilyet soha többet nem csinálok!
2011. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vok.


De ez egyébként így van ahogy a 4. válaszoló is írta!


Minden kapcsolatért mind a 2 fél felel!


Megvan általában, annak az oka, hogy ki miért csalja meg a párját, vagy miért hidegül el tőle!

2011. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolat megromlásáért, amibe a megcsalás is beletartozik két ember felel. Az is tehet róla,akit megcsaltak."


Ez csak egy szánalmas kifogás, amivel a hűtlen ribanc nyugtatja magát. Ha nem megy a dolog, akkor legyen már benne annyi gerinc, hogy az illető elé áll és a szemébe mondja, hogy mi nem megy vagy azt, hogy vége.

Vannak emberek, akik erre képesek, de vannak, akik nem és inkább félrekúrnak, aztán még van pofájuk a másikat hibáztatni. Jó hogy nem már egy gyilkossági ügynél az áldozatot is felelőssé tesszük, hogy ő is hibás, amiért megölték.

A kérdésre válaszolva. Ha egyszer megtette és megúszta, akkor valószínűleg máskor is megfogja tenni, mert azt hiszi, hogy a tetteinek nincs következménye.

2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a vérig sértett ember ír ilyet,mint te. Igenis két ember hibája, mondom ezt úgy, hogy soha életemben nem voltam hűtlen. A válásoknál pedig ugyanez a helyzet.

A bűncselekményt és a megcsalást pedig nem lehet egy lapon említeni.

2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem egy életbiztosítás. Ugyanolyan nehéz megismerni egy rendes lányt, mint egy megcsalásra hajlamost. Ne melegedj bele a dologba, keress mást.
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aki egyszer megtette megfogja legközelebb is, szerintem.
2011. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!