Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ezek után? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezek után? Hagyjam el? Vagy várjam meg míg megteszi ő? Hozzam helyre?

Figyelt kérdés

A barátommal a szakadék szélén állunk, kezdek kiszeretni belőle, elég gyerekes a viselkedése ami nekem nem jön be.

Megbeszéltük hogy folytassuk de ő 1001-re is megkérdezte ma e-mailben hogy folytassuk-e de hozzátette hogy neki kezd a láng kialudni, de ha "megváltozom" akkor a láng újra fel lobbanhat. nekem ez az egész mondat nem tetszett úgy ahogy van!

Mit tanácsoltok??


18/L


2010. dec. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen mit tudtok helyrehozni? Ha már ki is modtátok, hogy kialszik a tűz közöttetek, innen szvsz vesztett ügy. Kinek sajnos, kinek nem. De én ezt látom jobbnak. Én a helyébe nem kérdezgetnék, hanem tenném a dolgomat, hogy kilábaljunk belőle. Ő tudja.
2010. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy egészen szabványos dolog: Ha egy férfi megérzi, hogy a nője szakítani akar vele, akkor nagyon gyorsan úgy kezd viselkedni, mintha ő is már régóta gondolkozna ezen, és még ő akarna esélyt adni a nőnek. Védelmi mechanizmus. Ha tényleg szakítanak, azzal nyugtathatja magát, hogy ő szakított.

Mit csinálj? Szakíts. Nem azért, mert ez a véleményem, hanem azért, mert már nem szereted 100%-osan.

2010. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, előtted az élet, egy olyan pasi a barátod, akit nem szeretsz, nem érzed jól vele magad, sőt, már ős sem annyira veled, nem is vagytok egymásnak elkötelezve. Igazából nem értem, mi a fenére vársz még egyáltalán és mit kerestek még egymás mellett?
2010. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesM111 ***** válasza:
Dobd a francba. ilyen dolgokat emailben kell megbeszélni? Ugyan már :)
2010. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!