Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valljam be neki h szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be neki h szeretem, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon tetszik,régebben dumálgattunk,próbáltam megszerezni,kérdeztem tőlle h kedvele,közbe lett egy nála idősebb csaja,azóta már hivtam egyszer mert táborba volam és unatkoztam este,azt mondta jól tettem h felhivtam,na de az utóbbi időben már semmi,de amikor rámnéz:( annyira fáj h nem lehetek vele,nem tudom bevalljam e neki h szeretem ebből már tuti nem lessz semmi,szóval tök mind1,Szerintetek bevalljam neki?és ha igen milyen körülmények között?ha nem akor miért mi az a tényező ami miatt nem lenne jó döntés?

14/L


2011. aug. 21. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem legalább addig várj, amíg szakít a barátnőjével. Utána (pár napig vagy hétig sztem várj) bepróbálkozhatsz nála. De ne menj az agyára. :)
2011. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23:29 ezzel most azt tanácsolod valljam be,amugy nagyon szép és szomorú történet,már ismerem,régebben nagyon sokszor elolvastam,
2011. aug. 21. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? Szerintem először barátkozz vele össze, ahogy egyre jobban megismered, könnyebben el tudod dönteni.
2011. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves ,már nagyon jól megismertem,régóta ismerem,barátok is vagyunk,csak ugy érzem ő csak barátnak tart és semmi többnek,ugyhogy ebből nem lesz semmi,azért szeretném neki bevallani,mert akkor legalább az lesz h megpróbáltam,de lehet hülyeség bevallani,nem tudom
2011. aug. 22. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bevallod és bejön az jó. De, ha bevallod és nem szeret az több szempontból is rossz, mert lehet, h emiatt már barátok sem tudtok lenni, vagy, ha igen, akkor is kínos lehet egy kicsit. De, azért egy próbát megér.
2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat,be vallottam neki.
2011. aug. 23. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogy ment? :)
2011. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy h érdeklődsz az ügy után,hát nagyon kedves volt velem meg aranyos,azt mondta h neki van egy barátnője akit nagyon szeret,nem érti miért strapálom magam itt,mert értelmes,szép lálny vagyok,majd megtalálom aki igazán tud szeretni,és ez nem sokára lesz is,sokat beszélgettünk,nem baj,nem haltam bele,és haverok is maradunk:)
2011. aug. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!