Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó szöveg, hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó szöveg, hogy hogyan valljam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Hello! Egy éve tetszik egy srác,viszont még nem jutottam el odáig hogy bevalljam neki.. elvoltunk egész évbe,hülyültünk meg minden.. viszont itt a nyár, és erőt vettem magamon hogy ma bevalljam :) Viszont nem tudom pontosan mit is mondjak neki.. Olyasmire gondoltam,hogy valamit be kell vallanom.. belédszerettem.. szoval ilysemit csak nem tudom pontosan megfogalmazni ebben kellene segítség..

És eléggé érzékeny lelkem van szóval ha elutasít azt hogyan tudnám kezelni?:/ szóval mit mindjak? hogy,oké és ennyi? ...

Előre is köszi!:)


2011. jún. 17. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
"Kétség és remény közt gyötrődöm. Ne mond, hogy elkéstem, hogy örökre elszálltak oly drága érzéseid. Hadd kínáljam fel ismét magam és szívemet, mely ma sokkal inkább a tied, mint volt akkor, mikor nyolc és fél esztendővel ezelőtt majdnem összezúztad. Ne állítsad azt, hogy a férfi hamarabb felejt, mint a nő, hogy szerelme hamarabb kihűl. Soha nem szerettem mást, csak téged."
2011. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 WhiteLabel ***** válasza:
Ne mond hogy szereted, mond meg neki hogy nagyon bejön neked, és szeretnéd ha több lenne mint barátság, ha elutasít, gondolj arra hogy sok fiú van még, és biztos találsz olyat aki hozzád való.
2011. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

az 1. amugy nagyon szép

2011. jún. 17. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a szituba vagyok. A barátnőim mind azt mondják mondjam el neki mert vannak jelek de félek ha elutasít! Sztem először kicsit figyeld meg h ő is ad-e jeleket feléd!
2011. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

adott jeleket..:) ezért most megirtam neki:S ugy döntöttem inkább levélben,várom a választ és itt remegek..

neked sok sikert :))

2011. jún. 17. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett :D
2011. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) sztem jól tetted, hogy elmondtad neki:) mard írd meg mit írt vissza.:)
2011. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*majd
2011. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, hogy vagytok? Összejöttetek? :D
2021. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!