Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várni fog rám? Megtalálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várni fog rám? Megtalálom még? Rátalálok? Ott lesz?

Figyelt kérdés

Az egyetemi felvételin megismertem egy nagyon aranyos lányt. Tudom és érzem mikor vagyok valakinek az esete. Az érzés kölcsönös volt. Pont együtt vonatoztunk haza, sőt, egy kis malőr miatt beleadott a vonatjegyembe. Azzal a hittel váltam el tőle, hogy szeptembertől az osztálytársam lesz, de sajnos nem jött össze.


Egyrészt az érdekel, hogy ha jövőre felvesznek, és odamegyek friss húsként zöldfülüként, ugyanolyan férfinak néz-e majd, másrészt mekkra rá az esély hogy jövő szeptemberig felszedi valaki? Meghalok, hogy elveszett ez a lehetőség és jelenleg üres az életem. Kérlek mondjátok, hogy jövőre ott lesz, tudunk találkozni, és nem klikkesedik be annyira, hogy teljesen megközelíthetetlenné váljon... Szinte csak ő tartja még bennem a lelket. Pedig alig ismerem... Csak éreztem valamit.... Fent van amúgy facebookon, de megbeszéltem vele, hogy jövőre bejutok, de addig ne beszéljünk itt. Belement, és letöröltem, úgy gondolom a facebook csak összetörné ezt az álmot.... Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez nem csak egy ábránd. Akkor, ott, úgy éreztem ő az igazi. F21 egyébként ő 18 éves, én 21 vagyok, így korban is teljesen oké..... De ez most a legkevesebb


2011. aug. 22. 05:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen. Nem budapesti az egyetem, vidéki. De egyébként sem szeretném addig keresni amíg nem tanulok ott, mert bárhogy is nézzük, addig nem vagyunk egy szinten es az en eletem meg tul kodos ebben a helyzetben egy kapcsolathoz. Ha tanulhatnék azt mondanám, hogy rá tudom erre fogni, de most mit mondok a lánynak? Épp munkát keresek? Nem tudok es nem csinálok semmit szinte egész nap? Szóval most a cél, h rendbehozzam magam, és jövőre startoljak nála. Talán még egy kocsi is összejön. Attól függ, találok-e munkát.
2011. aug. 22. 05:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok jó sok bakit elkövettél. 1. Attól mert beleadott a jegyedbe még nem feltétlenül jössz be neki. Én is kisegítettelek volna, pedig fiú vagyok és nem homár. Szóval ez már itt elbukott. De vegyük azt hogy tényleg tetszettél e neki. Facebook-ról alapból nem kellett volna letörölni, mert addig is lehetett volna ismerkedni és nem vadidegenként találkoznátok egy év múlva. A harmadik az hogy 1 év múlva az is ,egtörténhet hogy neki lesz valakije mivel nem neked fogja magát tartogatni mivel szinte nem is ismer. Sokkal nagyobb esélyeid lennének ha nem törölted volna le Facebook-ról. Ez egy hülye duma hogy összetörtek volna az álmok, mert ha összetörnek akkor nem vagytok egymás mellé valóak. Mindezek ellenére ha a csajnak tényleg tetszettél (mivel beszélgetett veled van rá némi esély) akkor lehet hogy később még össze fog jönni. Az én javaslatom az, hogy amíg nincs jobb, addig Facebook-on vedd fel vele a kapcsolatot.
2011. aug. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem és esetleg beszélgessünk arról a chaten, hogy vele ellentétben én mennyire elbasztam az életemet? És nézegesse az unalmas bejegyzéseimet? Ha a facebook marad, pontot tehetek arra, hogy unalmas embernek tűnök. És nem szeretek unakmasnak tűnni, csak azokat veszem fel, akik már jól ismernek, és nem a profilom mögött keresik az életemet.


Több virágzó kapcsolatom bukott már el msnen, facebookon.... Élőben megnyerő vagyok, de szövegesen unalmas... Nem szeretném ezt is elrontani. Túl nagy a kockázat.

2011. aug. 22. 06:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, h az életem az egyetemmel kezdodott vna igazan el :) szoval.... Esetleg a felveteli idejen felkereshetem, vagy ha annyira egyenesbe jottek mar a dolgaim, h fel merjem vallalni.
2011. aug. 22. 06:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg jovo szeptember elott, ha felvettek, par nappal felveszem, de semmikepp sem szeretnek egy evig bohockodni vele facebookon. 2 honap alatt megunnank egymast ha nincs szemelyes kontakt es legydzi zarjuk is le ezt a facebook temat, nem ez a kerdes.
2011. aug. 22. 06:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember! Ha tényleg érdekel az a lány, akkor LÉPJ MOST. Ha ő nem úgy gondolja, hogy szimpatizál veled ilyen mélységekben, akkor egy év múlva sem fog. Legalább lesz egy éved kétségek nélkül, mindenképp csak nyerhetsz vele, ha most lépsz. Keresd meg a lányt, tessék érdeklődni iránta, tessék elhívni valahova, udvarolni, és kiderül, mi lesz.


24L


u.i. Szerinted számít valamit, hogy alsóbb évfolyamra jársz ?!?! Háh, nem tudom, honnan veszed, az egyetem már nem a dedó, elméletileg felnőtt emberek járnak oda, akik felnőttül gondolkodnak. Válasz, nem, az nem számít, hogy alsóbb éves leszel! :D

2011. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem volna terem és pénzem sem az udvarlashoz. Most egy rakas buzolgo szarkupac vagyok, de ev vegere osszeszedem magam. Mar most a felveteli ota is eleg sok kis sikerem volt.
2011. aug. 22. 08:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az elet nem olyan, h ha ket sziv osszeer akkor mindenen keresztul egymasei. Meg kell teremtenem hozza a normalis kornyezetet, hogy elfogadjon emberkent.
2011. aug. 22. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy... Most kellene lépned, de már igazából szerintem mindegy.. ha nekem egy fiú ilyet írna, hogy ne beszéljünk egy évig, hagynám az egészet a francba.. Mit gondolsz majd tartogatja magát? Ugyan már.. :D Egyébként én is kihagytam egy évet, és nekem is voltak egyéb gondjaim, mégis volt párkapcsolatom, ez nem ezen múlik.. Ha nem érti meg a gondjaidat, vagy hogy most nem jött össze az egyetem, akkor nem neked való a csaj. Beszélgetni bármiről lehet, udvarolni lehet pénz nélkül is lehet, találkozhattatok is volna, stb... Ezt elcseszted.
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kuktaberci ***** válasza:
Nem foglak megnyugtatni ez egy ábránd. Mások érzéseitnem lehet irányítani. Ha azt akarod hogy tuti legyen, minél előbb NAGY lépésben cselekedj. Teszem azt, hívd fel, látogasd meg, hívd el randira ilyenek. Egész addig csak egy ábránd fog maradni. 32F.
2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!