Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várni fog rám? Megtalálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várni fog rám? Megtalálom még? Rátalálok? Ott lesz?

Figyelt kérdés

Az egyetemi felvételin megismertem egy nagyon aranyos lányt. Tudom és érzem mikor vagyok valakinek az esete. Az érzés kölcsönös volt. Pont együtt vonatoztunk haza, sőt, egy kis malőr miatt beleadott a vonatjegyembe. Azzal a hittel váltam el tőle, hogy szeptembertől az osztálytársam lesz, de sajnos nem jött össze.


Egyrészt az érdekel, hogy ha jövőre felvesznek, és odamegyek friss húsként zöldfülüként, ugyanolyan férfinak néz-e majd, másrészt mekkra rá az esély hogy jövő szeptemberig felszedi valaki? Meghalok, hogy elveszett ez a lehetőség és jelenleg üres az életem. Kérlek mondjátok, hogy jövőre ott lesz, tudunk találkozni, és nem klikkesedik be annyira, hogy teljesen megközelíthetetlenné váljon... Szinte csak ő tartja még bennem a lelket. Pedig alig ismerem... Csak éreztem valamit.... Fent van amúgy facebookon, de megbeszéltem vele, hogy jövőre bejutok, de addig ne beszéljünk itt. Belement, és letöröltem, úgy gondolom a facebook csak összetörné ezt az álmot.... Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez nem csak egy ábránd. Akkor, ott, úgy éreztem ő az igazi. F21 egyébként ő 18 éves, én 21 vagyok, így korban is teljesen oké..... De ez most a legkevesebb


2011. aug. 22. 05:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
na mi történt?
2015. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!