Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el itthon, hogy szakítottam a barátommal?

Figyelt kérdés

Ez volt az első kapcsolatom és mindössze két hónapig tartott... tegnap közölte a barátom, hogy ez így mégse fog menni, úgy érzi, nem illünk össze és jobb, ha nem erőltetjük.

Padlóra tett a dolog, mitagadás, és szeretném mielőbb lezárni az egészet, hogy túlléphessek rajta.


Csakhogy a családom nem túl jófej és megértő, és őket ismerve előr félek, hogy erre az egészre csak tesznek még egy lapáttal, hogy "Ennyi, minek neked kapcsolat" vagy "Mire volt ez jó?", meg "Na, ennyit rólad meg a nagy barátodról" típúsú beszólásokkal... mert ők sajnos ilyenek....


2011. aug. 3. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én előre megmondtam,hogy...:D:D:D
2011. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz velük menj oda mond meg egyenesen

ha látod h valakinek nyílik a szája és mondana valamit szólj rá h nem kértem komentet csak elmeséltem ennyi...

2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szent Kézigránát válasza:
jól szájba kell verni a családod
2011. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szólsz róla semmit, aztán ha kérdezik, hogy hol a barátod, mondd, hogy dobtad, mert neked mégse tetszett igazán, vagy csak azt akarta, vagy valami.
2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,hogy amikor kérdezték mi van vele/velünk,mondtam hogy semmi,szakítottunk.
2011. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a családod nincs jóban a pasi családjával akkor mikor majd rá kérdeznek,hogy mi a helyzet veletek mond azt,hogy dobtad.
2011. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg, hogy szakítottak, de nem akarsz semmilyen megjegyzést hallani ezzel kapcsolatban!
2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!