Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális kapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kapcsolatot szeretnék, de lehet h képtelen vagyok rá?

Figyelt kérdés

Ez évek óta tartó folyamat. Volt két hosszabb kapcsolatom. (2005- 2007.kb)Mindkettőnek nagyon undorító vége lett. Megcsalások, hazugságok, veszekedések. Az utóbbinak már két éve h vége, annak ellenére h iszonyatosan megbántott nagyon szerettem sokáig. 2007 őszén megint összejöttem egy fiúval, de akkor én viselkedtem rosszul, betegesen féltékeny voltam, bizalmatlan, így jobbnak láttam ha vége van és szünetet tartok a kapcsolatok terén.Amíg nem érzem azt h kihevertem ezeket.ez volt az egész 2008 as év. Ebben az évben sok új férfit ismertem meg. Első egy éjszakás kaland. és utána szeretői viszonyban voltam egy fiúval. később egy másikkal. Ezt akkor élveztem, nem volt semmi kötöttség. Szabadnak éreztem magam és nőiesnek.

Jelenleg másfél éve nem járok senkivel. De már kezdem nagyon magányosnak érezni magam. Egyre jobban bánt h csak olyan férfiak szeretkezek akiknek van barátnőjük. Kapcsolatuk. Magányosnak érzem magam. Amikor segítségre lenne szükségem. egyedül vagyok. ill. vannak barátnőim. de férfi segítség nincs.

Amitől félek: mi lesz ha én már csak mindig ilyen leszek h az olyan férfiak kellenek akiknek van barátnőjük? azért van ez mert félek kapcsolatot kezdeni?

Én leszek az aki mindig rossz férfiakkal kezd ki?

szeretnék olyan ártatlan gondolkodású és szerelmes lenni 1 férfiba mint, mielőtt csalódások értek. Mit csináljak?

és kérlek ne írjatok gagyi véleményeket. Én nem érzem magam rossznak. csak szeretnék ezen továbblépni.

Csak komoly véleményeket várok.

21 éves lány.


2009. ápr. 16. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
21 éves vagy.Hova kapkodsz???Nem vagy képtelen rá,csak egylőre éretlen talán.De majd benő hozzá a fejed lágya.Nekem is nagy kínom volt,h fél évnél tovább egy kapcsolatom sem tartott.Hol az én,hol a másik hibájából.Egyszerűen ha nem találtam meg,amit kerestem,akkor továbbléptem.Aztán egyszercsak szembe jött az utcán az a pasi,akiről tudtam,h vele akarom leélni az életemet.És én,akinek a legtöbb kapcsolata komoly 2 hónapig tartott,már 2,5 éve együtt vagyok a párommal jóban-rosszban.Nm vagy reménytelen eset.Annyit megtehetnél,h nem mész bele szeretői viszonyokba stb.
2009. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam a történeted és közben automatikusan elképzeltem egy 30-35 éves nőt. Aztán jött a megdöbbenés a végén: 21 éves vagy. Tényleg, hova kapkodsz? Hisz még csak most kezdesz felnőtté válni.
2009. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem is megdöbbentett, hogy csak 21 vagy. de azért tedd fel magadnak a kérdést: tényleg egy kapcsolat hiányzik neked? eddig féltél új kapcsolatot kezdeni, most meg olyanokkal fekszel le, akik már kapcsolatban vannak. szerinted akkor mennyire boldog az a házasság, amiben a pasi nálad keresi a vigaszt? szerintem te nagyon is látod ezt, és emiatt még mindig nem akarsz komoly férfit magad mellé.
2009. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!