Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bekerülök egy új társasága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bekerülök egy új társasága és a párkapcsolati életemről kérdeznek, hogy tereljem el a témát?

Figyelt kérdés

Mert nagyon nem akarok róla beszélni. Ez miatt rettegés minden napom. Eddig azt csináltam, hogy egy ürüggyel otthagytam a társaságot, ne sokáig nem fogom bírni.


30/F


2011. aug. 22. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy nem szeretnél róla beszélni...
2011. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Egyszerűen: "Közöd? Vagy kéred a pofont?"

Kicsit bonyolultabban: "Bocs, de nem szeretnék erről beszélni..." És elkezdesz egy másik témát.


Ne legyél már ilyen tofla!

2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magánügy, nem akarsz róla beszélni. Ennyi. Senkinek semmi köze hozzá, ezen ne stresszelj.
2011. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha elmondanád, hogy miért titok, jobban tudnánk segíteni
2011. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magánügy. Senkinek semmi köze, hogy hány nővel voltál, a kapcsolatodról sem kell beszélned. Ez olyan mint a vallás, nem kell megválaszolnod. :D
2011. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üsd el poénnal, az mindig működik, én is úgy csinálom. :)


Például megkérdik, h na és van most barátnőd? Válasz:

- Á, elég neked most az a két-három szerető...


Vagy megkérdik, h mikor szexeltél utoljára. Válasz:

- Tegnap délelőtt, mert szexleckéket adsz egy kollégádnak. Esetleg akar jelentkezni valaki a tréningre?


Vagy kérdik, h hány nőd volt. Válasz:

- Egy idő óta már nem is számolom...


Tehát olyat mondj, amin nevettek, és amiből látják, h nem feltétlen akarsz komolyabban mesélni. De ha nagyon erőszakosak lennének, egyszerűen csak megmondod, h ez neked unalmas téma, vagy most nem akarsz ilyenekről beszélni.

2011. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz tényleg senkinek semmi köze h neked hány bnőd volt vagy jelenleg van e bnőd.
2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
sztem is valami poénnal üsd el. ha pl. megkérdezik, hány éves a barátnőd, kérdezz vissza, hogy melyik? meg ilyenek. ebből látni fogják, hogy nem szretnél erről beszélni, és még nevetnek is egy jót.
2011. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, h a kérdező alapból stresszelni fog és ez nem fog neki menni, hogy így lazázzon.

Szerintem hazudd azt, h te úgy mondd egy időre most ezt befejezted, mert tele lett a hócipőd a nőkkel.

2011. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd be, hogy szűz vagy, és akkor sajnálatból nem nagyon fognak b_sztatni vele.
2011. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!