Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "vadulok" meg?

Figyelt kérdés

Megőrülök, megvadulok, ha vele vagyok. Szeretnék vele kedves lenni, van amikor megy is, de az esetek többségében bántom. Ridegen és távolságtartóan viselkedem vele, holott tényleg szeretnék kedves lenni. Haragszom és dühös vagyok rá, majdnemhogy gyűlölöm. De amikor bánt engem nem szólok vissza, inkább lenyelem a dolgokat. Felidegesít a jelenléte, ilyenkor durván reagálok vagy éppenhogy sehogy sem.


Nem értem mi bajom van. o_O


2011. aug. 22. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert van ami idegesít benne, vagy volt valami köztetek ellentét, vagy egy régebbi vita miatt kialakult képed róla és nem tudsz másképp nézni rá.

Vagy csak esetleg nem vagytok összeillőek.

2011. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hailey13 ***** válasza:

na akkor írok egy normális választ:D

én lány vagyok, és egyik fiúhaverom meg köztem pont ez van. mintha csak ő írta volna a kérdést:D bírom őt és kedvelem, tudom hogy ő is engem, de közöttünk valami furcsa kapcsolat van. folyton rámír, ő keresi a társaságom, aztán folyamatosan megbánt. legalábbis így volt. ha visszaszólok, ő is befejezi lehiggad és hirtelen kedvessé válik:D

egyébként, ha ellenkező nemű az illető (gondolom) nem lehet hogy ez valami kezdetleges..szerelem?:D

2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok:


Nem vagytok együtt párkapcsolatban?

Mert, ha nem vagytok együtt, akkor lehet, hogy tudat alatt valamiért vonz a személye és kíváncsi vagy rá, csak azt hiszed, hogy nincs esélyed nála és ezért vagy vele durva.

ennyit tudok tippelni:D

2011. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.


Nem, nem vagyunk kapcsolatban. Valóban kíváncsi vagyok rá, de Ő sem hagyja ám magát. Kötegszik és megbánt. Néha kedves, de az esetek többségében gyökér. Szerintem utáljuk egymást. Vagy Ő engem.


Olyan ez az egész, mint a mágnes 2 azonos vége. Eleinte vonzza, majd pedig taszítja egymást.

2011. aug. 22. 22:31
 5/6 Hailey13 ***** válasza:

nemtudom, lehet bocsánatot kéne kérned és újból kezdeni:D

mondjuk ha az én haverom tenné ezt (leírtam fentebb az én sztorim:D) úgyérezném felborult a világ egyensúlya, én így szeretem őt, hogy kötekszik és én is:D

2011. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amíg a kötekedés játékos, addig nincs is gond. Arra vevő vagyok én is. De amikor már, mint embert sérteget, na akkor problémás.
2011. aug. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!