Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakulhat ki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesesficko16 kérdése:

Hogyan alakulhat ki párkapcsolattá?

Figyelt kérdés
Van egy csaj. 13 éves és a strandon láttam meg, egyből megtetszett és odamentem hozzá. Beszélgettünk és én elkértem a számát meg minden. Bejelöltem facebookon és nem tudom hogy lehetne elkezdeni. Hogy alakulhatna párkapcsolattá, mellesleg én 12 vagyok, nagyon szép és én meg akarom szerezni..:)
2011. aug. 22. 23:51
1 2
 11/18 twinky ***** válasza:
Elhiszed, hogy lesza.rom?
2011. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4 barátnő 12 évesen? Mit csináltatok, autóztatok?:D
2011. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
twinky, lefogadom neked az ilyen szemét stílusod miatt nem volt barátnőd. Hogy milyen kellemetlen emberek vannak!
2011. aug. 23. 00:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak te kamuzol... főleg ha itt kérdezed meg, hogy hogyan kell csajozni... szánalmas kis pőcs vagy. Akinek 4 barátnője volt, az nem itt kérdezget, hanem csinálja reflexből.
2011. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jelentettelek a moderátoroknak, köszönöm válaszod!
2011. aug. 23. 00:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2011. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha lett volna már négy barátnőd, tudnád, hogy mit csinálj. Mellesleg nem gondolod, hogy kicsit sem reális, hogy egy 12 éves KISFIÚNAK már 4, azaz NÉGY(!) barátnője volt.

Ja hát végülis, lehet, hogy te azt is számoltad, amikor egy napig kézen fogva sétáltál egy lánnyal 5 évesen.



Inkább menj vissza játszani, és ne a csajokkal foglalkozz. És ne kamuzz :)

16/L

2011. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kerdesesficko16


Ha 12 vagy, akkor miért 16 szerepel a nevedben?

Szégyelled, hogy 16 évesen nem vagy biztos a dolgodban? Van, aki még 23-24 évesen sem az :D

2011. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!