Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti csak az olyan csajokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti csak az olyan csajokkal kavartok egy buliba, aki tetszik nektek? Egy ilyen kavarás után alakulhat ki akár párkapcsolat is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:12
 1/5 Joy Turner ***** válasza:

Nem vagyok fiú, de gondolom olyan csajjal nem kavarnak, akit le tudnának hányni.

És "kavarás" után simán kialakulhat bármi.

2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, csak azokkal kavarok akik tetszenek, és igen kialakulhat komoly kapcsolat is, ha külsőleg tetszik a lány de nem szimpi a személyisége akkor csak szexet akarok tőle, ha jól kijövünk és okos csaj, hozzá tud szólni a dolgokhoz és jókedvű akkor lehet a barátnőm.

21f

2011. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hallottam már havertól olyat, hogy annyira részeg volt, hogy beetették a srácok, és lefeküdt egy nagyon ronda és kövér csajjal, és utána marha büszke volt magára, csak másnap amikor felfogta, jött rá, hogy jájj, nagyon nem jött be neki. :D Szóval azért van 1-2% esély arra is, hogy nem jön be neki. De ha nem haverokkal volt hullarészegen, akkor gondolom igen.

Amúgy valamiféle kavarásból lehet kapcsolat, én pl most egy fesztiválon jöttem össze barátommal, és már több mint egy hónapja megvagyunk (tudom, hogy nem sok, csak azt próbálom mondani, h nem lett vége a fesztivál végével), bár mi nem feküdtünk ott le vagy ilyesmi, csak kb 3-4 hét után.

19/N

2011. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit iszunk
2011. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy pohár sör, mert mondjuk kocsival vagytok
2011. jún. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!