Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakulhat valami? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat valami? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyik nap sátoroztunk a lánnyal, és elmondtam neki hogy kedvelem. Utána azt mondta hogy nem akarja elhúzni előttem a mézesmadzagot, de legszívesebben átölelne, és végül is 1mást ölelve aludtunk el. Azóta mégegyszer együtt aludtunk. Én úgy érzem alakul valami, mert tudja hogy érzek iránta, és mégsem kerül. Vagy csak bemesélem magamnak? Hogyan legyen tovább?
2011. jún. 25. 17:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy-két válasz jöhetne :/
2011. jún. 25. 17:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Együtt sátorozott veled.

Együtt is aludtatok összebújva! Kétszer!

Szerintem itt már nincs kérdés, ha nem kedvelne akkor ezeket nem csinálná meg. Szerintem lépj, és próbálj csók közeli helyzetbe kerülni! Abszolút van esélye a kapcsolat kialakulásának, szóval hajrá!

2011. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másodiknak nem bújtunk össze, mert részegen beestünk az ágyba, és csak elaludtunk :P És ha ellök magátol mikor meg akarom csókolni, arra hogyan kéne reagálnom? :/
2011. jún. 25. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor is egy ágyban aludtatok :)

Fogalmam sincs, ilyen helyzetet nem lehet jól lereagálni. De inkább maradjon meg a pozitív gondolkodás!

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, egy próbát megér. Mert mondta, hogy a volt pasijaival nem tudott olyan jól ellenni mint velem. Idézem: "Az összes olyan fiú, akikhez közel álltam, mind antiszoc volt, belőlük nem néztem volna ki hogy eljönnek velem xy programra, de te igen".
2011. jún. 25. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam a lánynak, de 2 napja nem ad életjelet magárol... Mit tegyek?
2011. jún. 27. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg ő keres, mert előbb utóbb jelentkezni fog. Szerintem csak végig kell gondolnia magában a dolgot.

Mit mondtál neki pontosan? És személyesen mondtad el, vagy telefonon, smsben vagy neten?

2011. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sms-ben, mert beteg szegény. Szoktunk azzal viccelődni, hogy én az apja vagyok, ő a lányom, és írtam neki, hogy tudom hogy a lányom vagy, és szégyenlem is, de nagyon megkedveltelek. És a végén bocsánatot kértem amiért SMS-ben mondtam el. Elrontottam? :/ Mivel javíthatnám ki?
2011. jún. 27. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül rontottad el, csak személyesen jobb lett volna, meg nem pont a betegsége közben :S

Mindenképpen személyesen kellene találkoznod vele, mondjuk vinnél neki valamilyen jobbulás ajándékot, kis csirkelevest(:)), gyümölcsöt, ilyesmit. És ott sem elsősorban a vallomásodra koncentrálni hanem rá. Aztán szép finoman fel lehet hozni. De ha azt látod hogy ódzkodik a dologtól, vagy nem tetszik neki, akkor inkább mondd meg neki, hogy nem akarod elveszíteni a barátságát egy sms miatt, és hogy inkább az érzéseidről mondasz le mint az ő barátságáról.

2011. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!