Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv mindenki. , az van hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cr4aK kérdése:

Üdv mindenki. , az van hogy a barátnőmmel együtt voltam . De olvass tovább. lent . és szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel együtt voltam :| (szex stb..érted)

és mindenre figyeltem ......és volt egy olyan pillanat hogy véletlen a kezembe..élveztem ..(gec*ztem..)és utána letöröltem .meg minden és mikor már száraz volt megujjjaztam a bárátnőmet. és akkor most így lehet terhes még ??(remélem nem nagyon)

mert ez pont tegnap volt 1 hete és hányingerre ébredt hogy hányingere van egész nap -.az volt ma meg hasfájás :\\\


2011. aug. 23. 18:19
 1/8 anonim válasza:
nemhiszem
2011. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kevés az esélye amúgy meg nem 1hét után jelentkezenk a tünetek ha terhes volna,jó tanács moss kezet és nem fogsz ilyen kérdést ki irni!
2011. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pff jól figyeltél mindenre gratu... am szerintem nem igen. Ja és olvassatok egy kicsit mikor jelentkeznek az első jelek, mert nem pár nap után... lehet teljesen mástól hányingere.
2011. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek ...nagy kő esett le a szívemről ..nem akarok 16évesen apa lenni ..szép is lenne....tényleg köszi..

na igen ...hát erre nem figyeltem :\

és kezet fogok mosni .....

2011. aug. 23. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se hiszem, lehet hogy csak a nagy melegtől van rosszul, vagy meg fog jönni neki stb. De legalább jó tanuló pénz volt, h legközelebb figyeljetek oda jobban mindenre
2011. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Terhes vagy. Amúgy meg a sok hülye válaszolónak üzenem, hogy hülyeség amit írtak mert: Gondolj bele, h ha letörlöd a kezedről a spermát nem megmosod, akkor büdös lesz utána, és szted mitől?? Attól, ami rajtamaradt hülyegyerek. Egy spermasejt 4-5 óra múlva pusztul el. Gratulálok.
2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát az a helyzet, hogy simán lehet terhes... 6 óra alatt pusztulnak el a spermák, az hogy megtörölted semmit se ér. De valóban nem ilyen korán jelentkezik a hányinger
2011. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek ^^

hát remélem nem lesz semmi ..:||

2011. aug. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!