Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit takar, ha azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar, ha azt mondják valakire, hogy "alfa nőstény"?

Figyelt kérdés
Valaki első találkozáskor ezt mondta rám... 18 éves lány vagyok.
2011. aug. 23. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

találós kérdés:

-fa alá nő,s ez tény!

2011. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Atomjó csaj lehetsz
2011. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet h analfabétát mondott
2011. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát arra mondják aki ugy kitünik a többi lány közül meg ugy viselkedik vagy ugy tünik hogy a többi lány mellet ő a legjobb a legerősebb és ő a dominnáns vagyis az alfa nőstény ez olyan mint az alfa him az az alfa him aki a legerősebb meg a legokosabb tehát igy sok dologba ő dominál minden fiu mellet
2011. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy már nem béta-verzió!
2011. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ez inkább negatív, mint pozitív, de végül is csak beszélgettünk, úgy sem látom többet. Csak nem hallottam még ezt a kifejezést, és érdekelt, hogy ezzel mégis mit akart mondani. Már nem is tudom, hogy tőle miért nem kérdeztem meg...
2011. aug. 24. 00:05
 7/13 anonim ***** válasza:
én az alfahímet arra szoktam mondani aki ilyen kis vékony vasalthajú divatmajom:D:D (fiúkra értem xD)
2011. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
rám is mondták már ezt, érdekes. szerintem nemolyan negatív dehát mindenkinek más a véleménye:)
2011. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kapitány_úr ***** válasza:
És ugyan milyen kontextusban hangzott el? Fiú, vagy lány mondta? Tréfásan, vagy normálisan/kedvesen?
2011. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy srác mondta, normálisan, csak úgy közölte.
2011. aug. 24. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!