Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdek nagyok félni

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek nagyok félni

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok

13 évesen jött meg először

utána majd rá egy évvel jött meg

majd utána még rá egy évvel megint megjött, most meg 2 honapig honap elején ok, majd megint 2 hónapig nemjön meg


maszturbálok rendszeresen.

Ezt látja majd a nőgyógyász?

És csak szülővel lehet elmenni?


2011. aug. 2. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy maszturbálsz, nem látja a nőgyógyász. :)

Szűz vagy még? Csak mert ha igen, akkor lehet, hogy maszturbálás közben átszakítottad a szűzhártyádat, de erről nem tart külön beszámolót a nőgyógyász, amikor vizsgál. :)

2011. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A maszturbálás mindegy, a nőgyógyászt teljesen hidegen hagyja. Amúgy, hacsak nem reszelővel csinálod, nem látja. Ha látná, akkor sem érdekelné. Ő egy orvos. Naponta rengeteg nőt lát, és nem az érdekli, te mivel ütöd el a szabadidőd.


A hóvége problémád pedig valószinűleg hormonális gond. Ha kiskorú vagy még, akkor szülővel jobb elmenni, de nem kötelező.

2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem! egyedül is elmehetsz a dokihoz. és nem fogja látni. lehet nincs is bajod és ez természetes, csak még nem állt be a menzeszed, de azért elmehetsz, meg szerintem menj is a biztonság kedvéért.
2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én nem értek hozzá.....de most miért is baj ha látja a nőgyógyász? ez a dolga....hogy észrevegyen mindent :/ és szerintem a szüleid tudják h maszturbálsz......miért pont te lennél a kivétel mindenki közül? :/ szerintem menj el nőgyógyászhoz.......de bizt nem csak szülővel lehet menni mert nekünk volt olyan hogy a suliból elmentek és a szülő nem is tudott róla hogy megy :/ sok sikert :)
2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

de belőlem ki nem néznék..

kicsit megnyugodtam,

de hát ennyi idő alatt nem áll be? 3 év alatt?

kicsit furcsa

köszönöm a gyors válaszokat

mindenkinek ment a pont.


csak ha szülővel megyek, így örülnék ha nem mondaná hangosan, ha látja, ha meg nem látja az a legjobb.

2011. aug. 2. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt hogy örömet okozol magadnak azt nem tudja megmondani, azt hogy miért nem rendszeres még, ezt nem értem én se. Nyugodtan elmehetsz anyuddal, legalább látja, hogy számítasz rá! Hol laksz? Írj privát üzenetet! Hello
2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

anyut simán ki lehet hagyni. mármint mondd el neki, de ha el tudsz, menj egyedül. nem muszáj oda szülő..

ahogy akarod.

2011. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tri-nna válasza:
Nem muszály szülővel menned
2011. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mehetsz egyedül is nőgyógyászhoz, és azt látja, ha kiszakadt a szűzhártyád, de azt nem fogja tudni, hogy mitől!
2011. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

ment apont mindenkinek

amugy meg nem szoktam ujjazni magam.

2011. aug. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!