Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond, dokihoz kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond, dokihoz kéne mennem?

Figyelt kérdés

Minden szexuális aktusom után fáj a pisilés. Néha vércseppek is jönnek és nem tudom miért. Volt már valakivel ilyen? Hasonló gonddal fordultam már dokihoz de csak adtak egy gyógyszert, másnapra el is múlt... Meg alapból ez is csak 1-2 napig tart. Állandó pisilhetnékem van és amikor elmegyek van h csak két csepp de az érzés nem múlik. És ez mindig így van szex után. Nem váltogatom a partnereimet, sőt van barátom és csak vele csinálom, de mondjuk az exekkel is ez volt. Mi lehet a probléma?

20/L


2011. aug. 24. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem élek szexuális életet de nekem is pont ez volt..szerintem valami fertőzés lehet :/ én mondjuk nem mentem el dokihoz, de lehet jobban tettem volna..

17/L

2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mitől kaphatnék fertőzést? védekezünk gumival, rendszeresen fürdünk, tiszta ágyban csináljuk semmi fertőzőt nem találok és mégis, és ezt 1 éve már nagyon unalmas.... és rossz...
2011. aug. 24. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom de én még szexelni se szexelek szal nagyon naggyon nem vágom mitől volt ez..szerintem menj el dokihoz..bajod nem lesz belőle..ha nekem is lesz legközelebb szerintem én is megyek.
2011. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért köszi h segítesz ;)
2011. aug. 24. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nm..próbálok :)
2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én élek szexuális életet, és idén nyáron visszajött a hüvelygombám, elmentem orvoshoz, el is múlt. Aztán azt vettem észre h fájnak az aktusok és utána az is ha pisilek. Nekem nem voltak vércseppek mondjuk, de idegesítő volt, h megint elkaptam volna valamit? De aztán elmúlt és azóta sem jött elő. 19/L
2011. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
óó már egyre rosszabb, közvetlen a hüvely bejáratánál iszonyatosan viszket és piros.. akkor ez hüvelygomba? a sima canesten jó rá nem?!
2011. aug. 25. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
pinakobold
2011. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!