Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen korban ennyire óvatos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban ennyire óvatos, vagy nem kellek neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megismertem decemberben egy srácot az egyetemen. Volt 1 db. közös tantárgyunk. Ennek kapcsán március végén elkezdett hívogatni. Majd a tárgy miatt már napi szinten felhívott. Volt, hogy 2-4 alkalommal is egy nap, amikor eszébe jutott valami. Néha kérte fussunk össze, mert elkérné 1-1 könyvem. Személyesen keveset láttam.

Jött a vizsgaidőszak. Mindent közvetítettünk. Megkérdeztük, hogy áll a másik a tanulással. Ha vizsgán volt, vagy én voltam, megírta milyen volt. Majd a vizsgaidőszak végén már nem hívott csak egszer júliusban, hogy elhozná a kölcsönbe adott könyveimet. Én akkor lemondtam, mert állásinterjúra kellett mennem. Nem hallottam róla 1 hónapig.

Majd pár napja felhív, hogy rég beszéltünk, mi van velem. Szinte szóba sem jött a suli, és beszélgettünk egy 20 percet. Máskor is kb 20-40 percet beszéltünk.


Azt még tudni kell, egyszer megírtam neki, mert kibuktam, hogy nem lép, de keres, hogy nagyon kedvelem. Azóta talán közvetlenebb, de nem lép.


Ha nem érdekelném, megkérdezné még ilyenkor is, hogy mi van velem? Keresett volna ennyit?

Mit gondoltok? Ha viszont kedvel, miért nem lép már?


Nehezen viselem már a helyzetet, mert úgy megérinteném a kezét, az arcát, vágyom rá. Szeptembertől még több közös tárgyunk lesz. Szeretem őt.


22/L és 30/F


2011. aug. 24. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos történet :)

Szerintem tutira tetszel neki, és biztosan lépni fog :)

Föleg, hogy még egyre többet fogjátok látni egymást :)

Sok sikert :)

2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem lép mert csak barátnak tart és igen attól még meg kérdezni hogy hogy vagy meg ilyenek és igen ha tényleg most volt a vizsga idő szakotok akkor mért ne ?
2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ha barátnak tekint, tartaná a távolságot, mert megírtam neki, hogy nagyon kedvelem. És ennek ellenére folytatta.


Amikor azt az sms-t megírtam neki, kezdett más lenni. Nem ejtette ki a nevem. Most használja. Szívességeket kér, amit helyben is megoldhatna, de azt mondja én segítsek.

2011. aug. 24. 12:03
 4/18 A kérdező kommentje:
Pl: megkérdeztem miért nem helyben élőktől kér könyvet, ahol él. Mert van ott élő csoporttársunk. Az volt a válasz, az enyém jobb, nem kér azoktól.
2011. aug. 24. 12:04
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor gyakorlatilag azt mondjátok, barátként néz rám. Az nagyon nagy baj, mert nem bírom így.


Én úgy érzem, mintha tesztelne. Házasággal kapcsolatban tett fel nekem kérdést legutóbb is. Nem konkrétan, de a lényeg érthető volt. Hogy hogyan vélekedek a pénzért házasodókról.

2011. aug. 24. 12:06
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ha egy 30 éves férfi ennyi idő alatt nem lép, akkor vagy nem tetszel neki nőként vagy nagyon bátortalan vagy szűz vagy nem volt még barátnője vagy meleg vagy vmi ilyesmi. Az én barátom 35 éves, mikor először randiztunk rá 4. napra, kb 3. randinon, már mondta, hogy nehogy azt higgyem, hogy nem tetszem neki vagy nem tekint rám nőként meg ilyenek, mert addig ugye nem történt semmi, hozzám sem ért, se csók, se semmi, szóval még ő kért elnézést, hogy nem akart lerohanni, aztán még aznap le is feküdtünk egymással...:)

Sztem ha úgy érzed, hogy kezdesz beleszeretni, akkor lépj, max visszautasít, de legalább nem leszel bizonytalanságban sztem.

2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na jó, de tudja, megírtam neki.


Tudjátok igazából hogyan állunk? Úgy érzem magam mint régen a párommal. Állandóan keressük egymást, elmeséljük mi volt a másikkal, de annyi a különbség, hogy vele nem történik semmi. :(


Eszembe jutott már az is, hogy megpróbálom félrékennyé tenni. Megnézem mit reagál.

2011. aug. 24. 12:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Pl: amikor most beszélt velem, megemlítettem neki, hogy beköltözöm a városba. Azonnal megkérdezte: egyedül?
2011. aug. 24. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Ok, de az, hogy kedveled lehet, h nem elég bátorítás neki, a barátait is kedveli az ember, érted. Mondj neki vagy csinálj vmi konkrétat, ennyi idő után hívd el bulizni vagy vmi, ott könnyebb kezdeményezni neki, bár nem tudom, sztem ez akkor is furcsa, hogy egy ennyi idős pasi nem lép semmit, ennyire nem lehet félős...biztos, hogy érdekled, nem csak beképzeled ezeket a jeleket? Én a helyedben rákérdeznék vagy lépnék vmit, megcsókolnám vagy vmi, ennyi idő után, aztán ha nem, hát nem, akkor legalább nem pazarolod rá az időd tovább.
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem jelekként írtam le. Konkrétan úgy írtam le a dolgokat, ahogyan megtörténtek. Nem szépítve. Mivel érdekel a véleményetek.
2011. aug. 24. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!