Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy valaki, akit szeretek átver, és kihasznál, ezért távolságtartó és "hideg" vagyok a fiúkkal szemben, nehezen bízom meg bárkiben is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Semmi rossz tapasztalatom/emlékem sincs... :S

Segítsetek!

*egy magányos,15 éves lány*


2009. ápr. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valakitől láttál, halottál olyat, ami ezt okozza.


Gyakori ez elvált szülők gyermekeinél.

2009. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Talán nagyon fennhordod az orrod.Túl nagyra értékeled magad.Legyen tartásod,de a másik ember lenézése nem vezet sehova,csak magányossághoz.De azt hiszem ez 15 éves korban nem jellemző.
2009. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Belső gátlás. Természetedből fakad, és még ha nem is tudod pontosan, rejtett emlék is befolyásolhatja, passzív eltanulás.


De 15 évesen még fiatal vagy, sokminden változik. Ha elfogadod magad (mert el kell, változás alatt nem önerőszakot értek) akkor tudsz találni magadnak eleve megbecsülhető fiút. Hidd el vannak, lesznek, akinek a tenyerébe helyeznéd majd magad.

Légy nyitottabb egy kicsit. A távolságtartásból ne ugorj hirtelen kapcsolatba csak azért h változtass. Inkább környékezz meg fiúkat. Komolyan mondom.

2009. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet, bár ennek van oka. Én senkiben nem tudok megbízni és senkit sem tudok szeretni, ezért bántom meg a pasijaimat (ezt nem úgy értem, hogy sok van...)

Próbálj meg laza lenni és dumálgatni a fiúkkal, de mégis maradj titokzatos, ne mondj el neki mindent. Ha meg megbánt, akkor meg felemelt fővel menj tovább, vagy kergesd az őrületbe XD

2009. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 éves vagyok...Nekem is ez a gondom van...Sajnos rossz tapasztalatból...legelső nagy szerelmem csalódással végződött... ki voltam bukva nagyon...14dik szülinapom előtt

2-3 nappal hagyott el...nagyon szarul jött, mert azelőtt egy héttel együtt töltöttünk 4 napot, sátrazás... ott minden jónak tűnt...utólag persze kiderült, hogy nem tetszett neki h nem engedtem a szexet, meg hogy megcsalt...1-2szer...2 hónapot voltunk együtt...

Minden kapcsolatomra kihat ez a csalódás, mindig bennem van, hogy most vajon hol lehet, mit csinálhat és kivel... Bízzak benne... nagyon nehéz így belemennem egy kapcsolatba is...de lassan-lassan legyőzöm ezt a félelmet... hidd el neked is sikerülni fog...

Az hogy mitől lehet...?...Talán barátnőid tapasztalataiból? Másnak a csalódásaiból? Nem tudom..

Sok sikert:):*


Erdélyi lány

2009. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,a segítségeteket!!!

Nem váltak el a szüleim.

Csak az a baj,hogy ha odajön hozzám egy fiú beszélgetni,akkor már azonnal arra gondolok,hogy miért tette,mi lehet a hátsó szándéka...:(

Miért nem tudok közvetlenebb lenni?!?

2009. ápr. 16. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csináld azt, hogy odamész egy csomó fiúhoz és elkezdesz velük flörtölni. Tény hogy ez velü szemben egy kicsit galád húzás, de így ki fog derülni, hogy kinek jössz be meg ilyesmi, az önbizalmadon is javítani fog, és talán még pasit is szerzel magadnak. Én mondjuk bosszúból jöttem rá erre a taktikára, amikor a barátom megcsalt, odamentem egy csomó sráchoz beszélgetni és teljesen ideges lett, pedig akkor már rég dobott engem...na mind 1


sok sikert

2009. ápr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!