Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
na szóval.. ez az egész olyan 2 éve kezdődött amikor megismerkedtem egy fiuval.. akivel nagyon joba voltunk.. totálisan egyeztünk.. főleg a hülyeségben.. messze lakik tőlünk.. de szerencsére egy két alkalommal tudtunk talizni.. később kezdtem bele szeretni.. és ezzel ő is igy volt.. de egyik nap az egyik gyerek akinek tetszettem be-be szólogatott ennek a fiunak.. aki nagyon felvette.. igy nagyon összevesztünk.. nagyon fájt főleg h iszonyatosan szerettem.. jó.. eltelt egy kis idő .. és összejöttem egy fiuval.. akivel mai napig eggyütt vagyok.. de nem tudom.. hogy mit érzek.. mert még mindig szeretem azt az első fiut... nagyon rosszul érzem magam miatta ... még mindig :\ mindent megadnék azért h ez a fiuval ujra jóba lennék... de értitek most van barátom.. de közben őt is szeretem...de ugy nem mint azt a fiut.... miiiitt csináljak?? :((((( 16/L
2011. aug. 24. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
paradicsomleves
2011. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hümi ***** válasza:

azóta nem is beszéltél azzal a másik sráccal? kéne dumálnod vele, h mivan vele stb. de az is lehet h már neki is van már bnője és mindketten lekéstetek egymásról ha még ő is úgy érez irántad mint régen.. ha ezt a mostani csávókát nem szereted "úgy" akkor én a helyedbe nem folytatnám, ha már rég tudok erről az érzésről :\

..szal dumálj az első sráccal és lehet h még össze is jöttök :) na beszélgetésre fel! :D

2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

még ha az olyan könnyű is lenne.. beszéltem vele azóta .. de ha tudnám h hogyan :| brutális volt.. oltottuk mindeketten egymást.. de én őt is szeretem...

" ha két fiuba vagy szerelmes,válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba" .. :S

2011. aug. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!