Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is ennyire kritikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ennyire kritikusak vagytok mint én?

Figyelt kérdés

Annyira magasra teszem a lécet hogy az már gáz sztem...Ha látok egy pasit aki helyes de nem tetszik az a teste ,hiába izmos, ha nem olyan az alakja ami nekem tetszik akkor már felejtős.Ha jó a teste de a feje nem tetszik akkor detto.Ha mindkettő megfelel , de látom hogy pl csúnyák a körmei a kezén vagy lábán stb (rágja pl) akkor is "kuka"... vagy akkor is kiábrándulok ha a mellbimbója "hülyén áll" (normális mellbimbó: [link] fujj mellbimbó: [link] vagy ha nem tökéletesen állnak a fogai.. ilyenek ...


(szerencsére elég jól nézek ki tehát megengedhetem magamnak hogy válogassak..de sztem ez már beteges...:S)


20L


2011. aug. 24. 18:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Kis ribanc, írj nekem, és úgy megraklak, hogy soha többet nem leszel válogatós...
2011. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
sanszos :D...
2011. aug. 24. 18:26
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok sajnos.

Szerencséd van és rátapintottál a lényegre, ha így válogatsz elég jól kell kinézned. Ne tudd meg, én mennyit szenvedek a jó kinézetért.

2011. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az ha nem fekszel le fűvel-fával, de a tökéletes pasi NEM létezik és nem is fog. Én elhiszem, hogy jól nézel ki, de te sem vagy tökéletes!! Én személy szerint sosem kezdenék egy kirakatbábúval... Ez lehet, hogy kissé közhelyesen hangzik, de nem csak a külső számít! Lehetsz te a világ legjobb nője/pasija, ha egy értelmes mondatot nem tudsz kinyögni, sosem téged fognak szeretni, hanem azt ahogy kinézel. És a szépség is múlandó.

25/L

2011. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Valoszinüleg nagyon jó nö lehetsz és pont 20 éves. A 20 éves jó nök elöjoga az amit "csinálsz". Tudd viszont azt, hogy most vagy nöi szépséged csúcsán. Akaratlagosan is nöi szépséged csúcsához illö csúcshimet válogatsz magadnak.


Adok neked pár évet és a lécet le fogod vinni. Legalábbis a fizikai megjelenés lécét.


Egyrészt azért mert lesz pár rossz tapasztalatod a tökéletesen kinézö férfival, amiböl sokkal kevesebb futkározik az életben mint tökéletesnek tünö nöböl. Általában az ilyen him vissza is fog élni ezzel a tökéletes külsövel. Az is lehet, hogy a te károdra fog visszaélni ezzel ha talalkozol vele és marah eleged lesz ezekböl.


A másik ok pedig sokkal prozaibb lesz. Pár év múlva észreveszed, hogy Úr Isten ott vanak azok a fránya narancsos izék a fenekemen! Jézusom, mennyit kell mozognom, ahhoz, hgy egy pohár viztöl ne hizzak 2 kilót!Júj mi ez a szarkaláb a szemem alatt?


Szoval a nöi szépség is degradálodik ám és egyszercsak azt veszed észre, hogy jönnek a 20 évesek kemény fenékel és nem birod a versenyt. Abban bizol majd, hogy az álom pasinak sem ez lesz az elsödleges hanem az, hogy a melette levö nö otthon tudja összetartani a családot és ne csak tökéletes szépség legyen.

2011. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Még egy figyelmeztetés. A nagyon szép nö válogathat, mert minden férfi álma, hogy megkapja a nagyon szép nöt.


A nagyon jóképü férfi meg meg is kapja a jó nöket elég kis energia befektetés árán. Elfelejti azt, hogy milyen is megküzdeni egy nöért. Nem is fog küzdeni senkiért tehát nem is fogja értékelni a nöt.

2011. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
nem szorulok rá de azért köszi :D...
2011. aug. 24. 19:09
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy válaszolja a kérdésedre is és ne csak kritizáljalak:


Igen ebben a króban és abban az állapotban (fiatal 20 éves szép nö), teljesen normális az, hogy ennyire magasra teszed a fizikai külsö lécet.


A ikertestvérem is pont ilyen volt 16-20 évesen (most 22 éves). Senki sem volt elég jó neki 2 éven át.


20 évesen megközelithetettlen volt. meg elég liba is. Plakát fiuk jöhettek volna csak be neki. 22 évesen valami megmozdult benne. Szerintem a hormonok vagy a realitásérzék. Jött valaki aki egyszerüen elfelejtette vele, hogy ez számit. Ja a tag 15 évvel idösebb a hugomnál. Szóval férfi.

2011. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ilyen kritikus. Bár nekem is van egy "lista" a fejemben, ami szerint a pasikat válogatom. Fontos az ápolt külső (ez vonatkozik a hajra, fogakra, körmökre, és a mindennapos tisztálkodásra), a testalkat (ne legyen púpos, izomtalan, alacsony). Ennyi.


Viszont érdekes, hogy a jellemi és lélekbeli dolgokra egyáltalán nem tértél ki. Talán ennyire lényegtelen, hogy a választottad IQ szintje üti-e a szobahőmérsékletet, vagy jellemileg egy hulladék?


20L

2011. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%

A második bimbó szerintem eléggé rendben van! Nem tudom ezzel mi a bajod.


Én is igényes vagyok, bár most nekem pl Dékány Nikoletta a jellemhíbáival is nagyon kéne!(Éden Hotel, nameg a tegnapi bugyilerángatós Aranypart közvetítés... Húú, még mindig féltékeny vagyok arra mázlista kis nyomira.... :S)


Sok elvárásom van és ezeknek a nők 95%-a nem felel meg!

Azért ennyire aprólékos nem vagyok mint te. Én azért kötnék kompromisszumokat.


Amit mondasz az olyan mint az Apolló 13 -ban ha jól emlékszem. Azt mondták, hogy az űreszköznél a 99,99%-os hibátlanság nem elég, mivel van vagy pármillió alkatrész benne és ekkora pontosság mellett is többszáz potenciális hiba lehet. Ott meg lehet oldani a 100%-ot ami szükséges, de szerintem egy ember esetében nem!!


Azért megnéznélek hogy nézel ki. :) Ha írok privit, akkor megnézhetlek iwiw-en vagy fb-n? :)

2011. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!