Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ilyen fikásak fiúk terén?

Figyelt kérdés
5ből kábé egy csajnál van sikerem... Sőt néha még rosszabb a helyzet... Teljesen önmagamat adom, jófej vagyok, csúnya se vagyok, valamennyire magabiztos is, de mégis sokat szopok csajozással... Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 18f
2011. okt. 23. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy komponens hiányzik. Az IQ.
2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak a tömött zseb tetszik nem a gazdája.
2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert megfáztak, és nincs náluk zsebkendő.
2011. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, de az miből jött le neked, hogy az IQm hiányzik?:)
2011. okt. 23. 22:24
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de nem csak a lányok válogatnak, hanem a fiúk is.

Én meg ezt tapasztalom, lányként.

Úgyhogy nem tudom miről beszélsz.

Ez van, tovább mész majd lesz olyan is, akivel jól meg leszel aki nem hajt el..

Aki meg nem akar veled ismerkedni nézd a jó oldalát, megkíméled magad tőle.

2011. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Nincs BMW-d. Húzd le magad!
2011. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

"Már bocs, de nem csak a lányok válogatnak, hanem a fiúk is.

Én meg ezt tapasztalom, lányként.

Úgyhogy nem tudom miről beszélsz.

Ez van, tovább mész majd lesz olyan is, akivel jól meg leszel aki nem hajt el..

Aki meg nem akar veled ismerkedni nézd a jó oldalát, megkíméled magad tőle."


Nah látom itt vannak a szokásos kliségyárosok is. Már csak a pozitív gondolkodás megemlítése maradt ki a mondandódból, és akkor szinte teljes lenne az összkép. Azt még egy lány sem írta h "rossz helyen keresel" meg h "általánosítasz" meg h "nem veszed észre a normálisokat mert neked csak a plázarib@nook kellenek, és ne csodálkozz h így jártál". Mi történt? Hol vannak már az efféle értelmetlen klisék?

2011. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most felsoroltál pár relatív dolgot, amikben Te valamilyennek gondolod magad. Honnan a csudából veszed, hogy a lányok maradék 4/5 része is így lát? Ha meg csak elvárod, hogy így kéne rád nézniük, akkor inkább gondolkozz el azon, hogy ki is a fikás.
2011. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nah látom itt vannak a szokásos kliségyárosok is. Már csak a pozitív gondolkodás megemlítése maradt ki a mondandódból, és akkor szinte teljes lenne az összkép. Azt még egy lány sem írta h "rossz helyen keresel" meg h "általánosítasz" meg h "nem veszed észre a normálisokat mert neked csak a plázarib@nook kellenek, és ne csodálkozz h így jártál". Mi történt? Hol vannak már az efféle értelmetlen klisék?"


És neked ilyenkor mi bajod van? Mi fáj neked is? Leírtam, hogy nem kell komolyan venni . Engem is hajtottak már el, vagy nem tetszettem valakinek(nem is egynek) még sem érdekel, annyira, hogy ettől érezzem magam szarul. Ez nem klisé, csak el kéne gondolkozni végre az írott dolgokon. Bárhol megmondják ezt neked. Na meg az sem klisé, hogy a fiúk is válogatnak, ez nem újszerű, egyáltalán nem új dolog. Nem tudom mi ezen olyan felfoghatatlan, meg 'klisé'.

2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az baj, ha elégedett vagyok magammal? Általában a csajokkal is elégedett vagyok akikkel együtt töltöm az estét. Aztán másnap valamiért egyiknek se kellek:/
2011. okt. 23. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!