Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Nem mintha attól tenném függővé az étrendemet, hogy a lányok mit gondolnak róla, csak kíváncsi vagyok. A fiúk megmondják a véleményüket az ilyesmiről(akár jó, akár rossz), és beszélgetni is lehet velük róla, de a lányok nem nagyon szólnak hozzá. Biztos vagyok benne, hogy nekik is megvan a magánvéleményük az ilyen dolgokról, csak valamiért szeretik magukban tartani. Azért kérdezem itt, mert a lányoknak tényleg nem lételeme az eféle beszédtéma, az meg mégiscsak fura lenne, ha rákérdeznék hogy mi a véleménye :)


Légyszi írjátok le, hogy hány évesek vagytok! Elsősorban lányok válaszát várom a fent leírtak miatt, de nem haragszom meg persze, ha fiú válaszol. (Kivéve ha valami kötekedés/bullshit)


F/18


2011. aug. 24. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
65%
mivel én egész életemben vegetáriánus voltam gyakorlatilag, és lány vagyok, én bizony örülnék neki. legalább nem nyaggatna senki, hogy de egyél már húst. nem fogok, pont.
2011. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
50%
attól függ, hogy miért az! ha nem szereti a húst, akkor jó, mert pl. én sem szeretem, csak a csirkehúst. de hogyha ilyen fanatikus állatimádó, akkor kösz nem, passzolom. jah meg azon is múlik, hogy mennyire; ha ilyen hogy tojást meg tejet sem eszik akkor is passz.
2011. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért ne akarna egy lány ilyenről beszélgetni... maximum, ha egyáltalán nem érdekli a téma! Én is csaj vagyok bármihez hozzá tudok szólni, főleg ha még érdekel is. Amúgy mit kéne mondanom? Én nem vagyok vega tehát nem is tudok hozzá szólni, érdeklődjek hogy még is mi a fenét eszel és hogyan?
2011. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:

ma 20:40 ha nem vagyok tolakodó, megtudhatnám, hogy hány éves vagy? :)


A többiektől is kérem, hogy ha lehet írják le, hány évesek mert elég sokat számít szerintem :)

2011. aug. 24. 20:42
 5/85 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegy, mindenki azt eszik, amit akar, én személy szerint húst hússal ha tehetem. :)

20L

2011. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
63%

miért ne kérdezhetnél rá? kíváncsi vagy, megkérdezed, pont. nem kell megjátszani magad. (nem kötekedni akarok, ez egy általános viselkedés a mai világban)

amúgy meg, az embernek szüksége van a húsra. nyilván ezt már tudod, meg nyilván nélküle is meg lehet élni, de sosem értettem, hogy a vegák miért nem esznek húst. Nem ér el egymagában semmit. Attól még ugyanúgy legyilkolják az állatokat és megeszik őket, csak aznap este te nem veszed meg a tesco-ban azt az adagot, hanem majd valaki más fogja. De ezzel nem változik semmi.

2011. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
65%

Nos... a vegetáriánus életmód baromság! (Kivéve, ha orvosi utasításra teszed.) Hogy miért? Mert rohadtul mindenevő fogazatunk van!

Én eléggé állatvédő vagyok, sokszor jobban kiállok az állatok mellett, mint az emberek oldalán. De hogy a világ legfinomabb kajáját (hamburger, gyros, vagy egy egyszerű csirkecombpörkölt) kihagyjam az életemből... fuhh, már a gondolattól megéheztem!

Továbbá a húsra szüksége van az emberi szervezetnek, hiszen vannak bizonyos elemek (csak) a húsban, amik kellenek a szervezetünknek. Szóval bocsi, de elmebetegnek tartom azokat, akik az állítólagos egészséges életmódra, vagy állatvédelemre, vagy bármi másra hivatkozva vegák! (Mondom: kivétel az orvosi utasításra kiírt cuccos!)

2011. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
100%

Mivel en nem vagyok az, ezert nekem az jut eszembe, hogy tul széplelkű, és hogy macerásabb neki az ennivalot beszerezni, mint nekem, es hogy ez az eletemet megnehezitené, ha egyutt volnánk.

Ja, es hogy ne akarjon megtéríteni, mert en meg vérszegény vagyok, es joval tobb hust javasolnak nekem, mint amennit enni szoktam, tehat amire a legkevesbe van szuksegem, az egy olyan befolyas, hogy ne egyek hust.

2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
42%
vegetáriánus = rossz vadász, kevés fehérja => kicsi kuki => rossz szex
2011. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

20:41 én eszem tojást meg tejet is(bár az előbbit igyekszem nélkülözni, csak háztájit eszem), szóval nem azért kérdezem, de miért kizáró ok ez?


Egyébként mit jelent nálad az "állatimádó"? Én nem vagyok állatimádó, de mivel öltem már állatot, tudom hogy milyen ezért úgy vélem, ha valaki húst akar enni, az ölje meg maga! Ne hárítsa másra a felelősséget. Szerintem egyébként sem etikus az, ahogyan ma a legtöbben táplálkoznak. A tejet adó tehenek megölése, szerintem felér egy ember megölésével. De nem tartom magam állatimádónak, abban nem látok semmilyen rossz dolgot, ha állatokkal munkát végeztetnek(szántás, stb.) A húsevéssel meg úgy vagyok hogy én magam egyrészt nem is szeretem a húst, másrészt a magam részéről nem kívánok többet gyilkolni.

2011. aug. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!