Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viszonyulnátok egy vegetáriánus pasihoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem előbb vagy utóbb az agyamra menne, biztos nem főznék neki semmit, mert nem fogok neki külön csinálni vega kaját.
2011. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hozzáállás kérdése. Vagy szereted vagy nem. Fogadd el úgy ahogyan ő is elfogad téged, ennyi.
2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

búza

férfi egyen húst, másképp miből lesz izomtömege?

2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ellenérzéseim lennének. Nem azért, mert meg akarom bántani, vagy ilyesmi, de valahogy bármilyen nemű vegetarianizmusával kapcsolatlan ellenérzéseim vannak. Nekem természetellenes a kizárólagos zöldségevés egy olyan mindenevő "állat" esetében, mint az ember. Őszintén szólva férfi esetében nekem még "férfiatlan", kényeskedő benyomást is kelt.


Tényleg nem akarok senkit megbántani, csak válaszoltam őszintén a kérdésre.


26/N

2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Külön vega kaját????

Az ételek 90%-ban nem főzzük sütjük együtt a hóst a többivel, szal mi a probléma? XDDD

2011. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Mivel én sem eszem húst nem jelentene számomra semmi problémát, inkább reménykednék, hogy tud a srác főzni és megúszom a dolgot:D
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
ennél már csak az idegesítőbb, ha valaki a saját gyerekét vegán neveli...
2011. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem érdekel ha vega, csak ne akadályozzon engem. Pl ne akarjon átnevelni, ne akarja rámerőltetni az elveit, ne nyafogjon állandóan ha én húst eszek. Tehát csinálja ha akrja, de ne beszéljen róla állandóan.
2011. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon strapás két félét főzni, készíteni. Az is nagy dolog, ha már van kaja egyáltalán otthon, nem kétféle.
2011. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom vegetáriánus. Igazából úgy főzök, hogy neki is jó legyen,meg nekem is. Sokszor főzök zöldséglevest, vagy főtt krumpli mellé, neki tököt rántok, magamnak meg húst. Én is szeretem a vega kajákat, de ha húst akarok sütni, akkor megcsinálom magamnak... Sőt előfordult már az is, hogy a párom nekem húsból főzött kaját.

:)

2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!