Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegetáriánus sráccal összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus sráccal összejönnétek lányok?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem, mert sokan

"őrültségnek tartják".

Vagy "furcsának" egy férfitől, pedig sokan vannak akik nem esznek húst, akár a híres férfiak köréből sem, például

Brad Pitt.

Az okokat nem sorolnám el rengeteg oka van, erkölcsi, egészségügyi, spirituális.Könnyen utána lehet nézni.

Mindezek egyvelege vitt rá engem is erre az útra.

És még egy dolog, a partneremtől nem várom el ugyanezt, én legalábbis,nem vagyok ilyen "fanatikus" :) Elfogadom úgy ahogyan van, aztán ha akar majd változtat.


2011. jún. 29. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődtől nem várod el,akkor szerintem teljesen rendben van,nekem nem okozna gondot:)
2011. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen hülye kérdést..
2011. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 szamóca.. ***** válasza:

alapvetően az nem zavar ha vegetáriánus, én is majdnem:D

de ha e mellé társul valami eszeveszett vallási erkölcsiség, és próbálja rám is rámhúzni mint vmi rossz jehova tanúja, meg mágiázgat, szabadidejében varázskönyvet irogat, na az zavar.

2011. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést akár én is feltehettem volna, sorstárs


21F

2011. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen.
2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem akarja rámerőltetni.
2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem akarok semmi senkire erőltetni, és "vallásos" sem vagyok :D

A Vallások elég problémát okoztak eddig is az embereknek, tehát én sem kérek belőle :)

2011. jún. 29. 12:25
 9/25 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is furcsállom kissé, hiszen eléggé kedvelem a húsos ételeket, így magamból kiindulva érdekes a dolog.

De egyáltalán nem zavarna.

Esetleg az, amit előttem is említettek: ha valami "spirituális" okokat próbálna nekem bemagyarázni.

2011. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Egyébként 24 F vagyok, tudom hogy ez nem egy

"társkereső oldal" bár ki tudja néha akár funkcionálhat is úgy.

Jelenleg nincsen párom, egy darabig nagyon kerestem valakit magam mellé, de úgy láttam hogy a "túlzásba" vitt keresgélés sem terem gyümölcsöt. Merthogy úgy gondolom elég, ha nyitott szemmel járok, vagyis a vihar előtti csendben úgysem fog esni az eső ha esőtáncot járok :D

A vegetarianizmusom meg végső soron sokak számára vonzó is, ezzel is tisztában vagyok alapvetően, attól még érdekel a véleményetek :)

2011. jún. 29. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!