Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem képes szerelmet érzeni?

Figyelt kérdés
Még "csak" 22 éves vagyok, de egyszer sem voltam szerelmes. Voltak barátnőim, mert mindig gondoltam, hogy majd idővel az leszek, de nem ment... Csak fellángolásaim voltak.
2011. aug. 24. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mázlista vagy barátom! Irigyellek!
2011. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik ilyen. Vagy csak akit nagyon tudnál szeretni sosem lesz a tiéd, azért érzed ezt, vagy nagyon válogatós vagy , vagy csak egyszerűen nem ismerted meg. Bármi is legyen, velem ugyanez van.
2011. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóval fiatalabb vagyok mint a kérdező és én is ebbe a cipőbe járok...:)
2011. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Neked ez hogy befolyásolja a párkapcsolataid?
2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem találtad meg az "embered".Ami késik nem múlik... :))

Velem is így volt.

2011. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem hogy nem vagyok képes beleszeretni senkibe, sőt már-már azt hittem hogy nem is létezik olyan hogy szerelem csak a filmekben, erre jött egy csaj akivel összesen egyszer beszéltem, és aztán fél évig képtelen voltam elfelejteni. Az arcát, a gyönyörű tekintetét, az egész csajt. Az érzés egyszerre volt gyönyörű, megdöbbentő és röhejes is (megdöbbentő azért mert nem hittem volna hogy tényleg létezik ilyen, röhejes pedig azért mert olyan érzésem volt mintha egy bugyuta love story-ban lennék).

Hidd el akkor fog jönni a szerelem amikor a legkevésbé várnád.

2011. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek aromantikus emberek, mindenféle szexualitással.
2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd eljön a te időd is.
2011. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!