Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki arról hogy tetszik a srácnak?

Figyelt kérdés

Hello. Röviditve a story-t...gólyatáborban vagyok.Kaptam egy teljesen szimpatikus szobatársnőt, ráadásul egy szakon is leszünk. Tegnap este átjött még 2 barátnője és együtt szórakoztunk a szobán. Később hajnal felé, bejött két srác az egyik totál édes volt engem méricskét amikor bejöttek és még később is inkább rólam érdeklődött mindaddig, mig meg nem mondtam hogy van barátom. (beszélgetésből derült ki, nem vágtam a fejéhez vagy hasonló) Ettől a pillanattól kezdve velem már annyira nem törődött és a szobatársnőm barátnőjének szólogatott be vicceseket.

Másnap találkoztunk kint az utcán széles mosollyal fogadott tényleg tök kedvesen kérdeztem este fel jönnek e.(ekkor ástam meg a sírom) Mondták h persze. Jöttek is. De már totál rá volt állva a szobatársnőmre.Hirtelen találtak vagy 3 közös témát is és mi (én a másik srác és a szobatársam barátnője) olyan szarul éreztük magunkat mert nem tudtunk hozzászólni. Minnél tovább annál kellemetlenebb volt és szarul éreztem magam...végül is féltékeny voltam mert bejön a pasi. Erre később mentek bulizni. Én mentem velük...a másik 2 lány maradt.

Táncoltunk ugy közösen stb utána picit elkeveredtünk. Végül oldalra álltam már készültem hazafelé de megláttuk egymást odajött hozzám. Megkerestük a haverját és jöttünk a kolesz felé. Közben pedig megkérdezte h szerintem tetszik e a szobatársnőmnek és hogy nem puhatolóznék e.

Pulzusom a 230volt de tök kedvesen intéztem, mondtam h most ismerem 2 napja és nem tudom milyen az ízlése stb. Amikor köszöntünk el még 1x mondta h érdeklődjek én meg leintettem jelezve h nem veszem komolyan a dolgot.

MOST MIT TEGYEK PUHATOLÓZZAK A CSAJNÁL VAGY SEM? végül is olyan szánalmas h pont én akinek tetszik a srác hoznám őket össze. Én nem birnám elviselni a további napokat. Totál ganéjul érezném magam azért mert nekem ugy tűnt hogy először irántam érdeklődött így. És szarul esett ez a gyors váltás. Oké miért próbálkozna de akkor is PONT ŐŐŐŐ ÉRDEKLI??? :(

Szerintetek mit tegyek?...bocs a hosszúságért


2011. aug. 25. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
te terhes vagy? :O
2011. aug. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NÉzzétek fent ott a reklám! :O
2011. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez rövid sztori??:O
2011. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

-Gólyatáborban megismertem egy srácot aki tetszik,de van barátom,a srác megkért hogy mondjak pár szót a barátnőmnél az érdekében.De nekem tetszik a srác és nem tudnám elviselni ha összejönnének.!


NA EZ! Rövid

2011. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de utálom a női felfogást! rádhajt a srác, lekoppintod, mivel van barátod, ő békén hagy, tovább repül a másik csajra, mégis kedves veled, de nem hajt rád... na most ba.ssza már meg, ha van pasid, akkor legyél boldog vele és ne foglalkozz ilyen téren más fazonokkal, ha annyira kell ez a ficko a táborból akkor dobd a pasidat és startolj rá erre a gyerekre, ha meg egy ri.banc vagy akkor tedd szét ennek is a lábad meg a barátodnak is!
2011. aug. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért zavar hogy más tetszik neki, te elutasítottad, nem kellett neked akkor persze hogy nem fog futkosni utánad, hozd össze őket, ha nem teszed akkor vagy gané szerintem.

21f

2011. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

_Nabukodonozor_ válasza:


Egyetértek veled!

2011. aug. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A helyzet. Van egy pasi, aki neked bejönne, őneki te bejönnél. Neked van barátod, ezért elhajtottad. Eddig korrekt a történet. Hogy ezekután ráhajtott egy másik lányra, az már neked csak a hiúságodat baxxa. Rossz érzés neked, hogy nem körülötted forog a világ. Ha szereted a barátod, miért nem hívod el, hogy kedveskedjen ő neked? Ha nem, akkor miért hajtottad el ezt a srácot, és miért nem szakítasz a barátoddal? Ahogy az egyik előttem szóló is írta, ha meg ribizli vagy, akkor miért nem csalod meg a barátod ezzel a sráccal? Ez utóbbi esetben mindenki téged szeretne amíg ki nem derül ez a kis kaland, de addig is boldog lehetnél. :-)


Ha nem vagy ribizli, de balek sem szeretnél lenni, nem kell őket összehoznod. De a szobatársnőd barátnőjének utána ne jópofizz. (Ha így is teszel, a srác akkoris fog találni valakit, aki nem te leszel) Dönts úgy ahogy helyesnek érzed.

2011. aug. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van barátod így a srác nem rondít bele egy kapcsolatba: MÁR EZ IS BAJ? DÖNTSÉK MÁR EL A NŐK MÉGIS MI A FENÉT AKARNAK!
2011. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!