Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Kicsit bonyolult kérdés)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Kicsit bonyolult kérdés) Lehet a pasim?

Figyelt kérdés

SZóval kérdésem hogy összejöhetek-e egy olyan fiúval aki családtag. A családtagot nem úgy kell érteni , hogy vérszerinti rokon. Megpróbálom elmagyarázni.


Van anyukámnak a testvére. Ő a kersztanyám. Az ő férja a kersztapám. És a keresztapám anyukájának, a testvérének a gyereke tetszik.

(Egy javaslat, úgy a legkönnyebb megérteni h ki kinek a kije, hogy a saját családodon vezeted le. )

Röviden:a keresztanyám férjének (keresztapámnak) az unokatesója.


Ez így elvileg működhet?Gyerekünk lehet? Vagyis nem lesz vérfertőzés.... mert hát ugye nem vérszerinti rokon...


Mondjuk 16 éves , ugyhogy nem fontos sem a szexuális kapcsolat, sem a gyerek, mert itt nem tartunk, csak érdekelne......


Köszönöm, aki értelmes választ ad megy a zöld kéz!!!!!


2011. aug. 25. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

persze,"semmilyen"kapcsolat nincs köztetek!

szerintem simán!:)

2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a többi család tag elfogadja ezt, akkor szerintem semmi akadálya :)
2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
persze, nem vérrokonod :) de azért gondold jól át, ha rossz vége lesz esetleg, miattatok haragudhat egymásra a fél família. szóval attól függ, milyen a srác.
2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gátorok ***** válasza:
Nemtudom,hogy te hogy érted a család fogalmát,de a család az vér szerinti rokont jelent. Szerintem rajzold le a családfádat!
2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

NAgyon jól néz ki!!! :P


Igazából nagyon ritkán találkozunk, évente 1×, 2×, mert a szüleimnek, meg ugye nekem sem közeli rokonom, csak ha keresztszüleimnél nyaralok, akkor szoktunk összefutni. Ha meg szakítunk, akkor a közvetlen családja fog haragudni, akikhez nekem nem sok közöm van, amúgy se szoktunk találkozni..... vagyis a család nem fog összeveszni emiatt......

2011. aug. 25. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
te beteg vagy....
2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag simán lehet, ő nem vér szerinti rokonod, mert a keresztapád sem az. Nekem is folt egy ilyen esetem: Anyai ágról egyik unokatesóm az apaiágról való másod unokatesómba volt szerelmes, és mondtam,neki,hogy semmi vér szerinti kapcsolat nincs köztük,úgyhogy ez teljesen természetes... :)
2011. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért vagyok beteg?
2011. aug. 25. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
a keresztapa is lehet vérrokon pl az unokatesómnak a legídősebb unokatesóm a keresztapja ez simán lehetséges..
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Épeen ezért írtam le hogy a keresztapám, anyukám tesójának (aki ugye vérszerinti rokon)a férje.....szóval keresztanyám és keresztapám sem vérszerinti rokonok, mivel akkor nem lehetnének házastársak....magyarul keresztanyám vérrokon, de keresztapám nem az!!!
2011. aug. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!