Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kérdés. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kérdés. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

hát... van egy srác. először semleges volt nekem, de én neki nem. barátok lettünk, egyre jobbak, de éreztem, hogy ő mindig lépne már tovább. nekem viszont barátként volt szükségem rá. mégis egyre közelebb kerültünk, és a dolgok kezdtek kicsúszni a kezemből. ezért inkább próbáltam nem találkozni vele, de ez lehetetlen volt (nem azért, mert annyira hiányzott, hanem mert technikailag nem volt megoldható-egy helyhez voltunk és vagyunk kötve most is). most mintha kezdenénk rendbe jönni, és csak barátok lenni, de tartok tőle, hogy ő ismét többet fog érezni, ha sokat leszek vele. szeretek vele lenni... csak nem úgy, hogy a pasim, hanem hogy a barátom... az egyik legjobb... :((((

mit tehetnék?


2010. ápr. 1. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ő érzéseinek nem parancsolhatsz... szóval nem hinném h sokmindent.
2010. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2.nak köszi. am én 15/L, ő 16 (term. F X) )
2010. ápr. 1. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

és miértnem próbálod másképp felfogni a dolgokat?:D lehet hogy a végén teis megszereted és akk kialakulhat egy komolyabb kapcsi is^^ (2.komizó 16/L):D

2010. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudnám őt úgy szeretni... és van már valakim, akivel viszont olyan kapcsolat alakul, valami mélyebb, teljesen más, mint akiről a kérdést írtam.
2010. ápr. 1. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

19:29nek

Mert kb fél éve annyira ostoba lett mindenki h már fáj, és ugyan azok a kérdések jönnek vissza.

Ha nem lett volna már 1000 ilyen kérdés akkor nem érdekelne.

2010. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak egyszerűen barátként foglalkozz vele. Egy idő után biztosan elmúlik benne az az érzés.:) vagy ha vele vagy, akk találkozzatok úgy néha, hogy ott van pár szingli barátnőd is:) Hátha megkapja az egyikőjük a szemét:P .. Te pedig nyugodtan foglalkozz "úgy" azzal a másik csávóval:D (16/L)
2010. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem h ostoba vagy, de te nagyon hülye vagy már bocsánat!

1évesen szted hogy írhatnék? Vagy akkor baromi nagy zsni lennék(nem csak normál zseni vok).

2010. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szóval érted mit akartam XD
2010. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képletesen értem azt h 1 éves vagy. :D Agyilag esetleg...nah jólvan . van jobb dolgom is mint ilyen agyilag lemaradt emberkével beszélgessek.
2010. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van valakid, csak felfogja, hogy nem fogtok járni és ő maga fogja megoldani, hogy ne kelljen találkoznotok, ha fáj neki a barátság.
2010. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!