Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy 16 éves lányba. Elhalmoztam már levelekkel, ezekben leírtam minden érzésemet iránta, de nagyon nem kapok válaszokat rá, vagy ha igen azok is csak pár szavasok.

35 éves vagyok.


2011. aug. 25. 12:08
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
szerintem szállj le róla. nyilvánvalóan nem akar Tőled semmit. addig fejezd ezt be, amíg meg nem mutatja azokat a leveleket az apjának, bátyjának stb.
2011. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Pedomaci vagy nem vagy vele egyedül tartsunk mi pedómacik össze.


Pedómaci brumm. brumm .

2011. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de hát beleőrülök, annyira beleszerettem. moziban figgyeltem fel rá, s azonnal nymozni kezdtem utána, úgy kaptam meg a címét meg mindenét. nem tudok már aludni sem, röveszmémmé vált.
2011. aug. 25. 12:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Hanyadik valaszolatlan levelnel erted meg, hogy eleg Neki egy Apuka?


Keress valakit 27-35 kozott...

2011. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bírósági ügy és börtön lesz a vége ha nem hagyod békén.^^
2011. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de én nem apaként szeretem. én a nőt látom benne, nem a kislányt.
2011. aug. 25. 12:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyomozol, zaklatod... ha velem csinálná ugyanezt valaki, szólnék a rendőrségnek. Távoltartási végzés a minimum, amit kapnék. Vagy szólnék apunak/bátyámnak/pasimnak (ha van), akkor csúnyább véget is érhet a dolog...
2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

rendben, ezzel én is tisztában vagyok,hogy bajok lehetnek ebből.

de mégis hogyan tudnám elfelejteni?

2011. aug. 25. 12:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Békén hagyod. Ennyi. Pár hónap vagy év aztán cső...
2011. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, de ezt nem hiszem csak nagyon izgat ami érhető is, sokára fogod el felejteni 1 év is beletelhet mivel nem fogod őt megkapni.
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!