Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol, tudhatja mire készülök?

Figyelt kérdés

13F szóval lécci normális választ

Van egy lány mindíg mondja hogy szeret mielőtt elbúcsúzik(csak üzenetben) most elkésett otthonról és nem tud írni mert elvették a telefonját de én közben írtam én sok üzenetet ma sunyiba írt hogy elolvasta mindet és "oha szép" ezt írta meghogy annyira hiányzom neki hogy sírni szokott este de én még suli előtt találkoznék vele (azaz szeretnék) és még nem volt első csók sem neki sem nekem és ezt pótolni akarom.


2011. aug. 25. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már biztos vágyik rá. :) Először csak puszild meg a száját, és ha nem húzódik el, akkor nyugodtan megcsókolhatod! :)
2011. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. aug. 25. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Aranyos :) Biztos nem tudja, de lehet, hogy sejti... Szerintem is finoman kezdj neki, lassan, ahogy az előző írta:) Hajrá :))
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást :) meg persze a válaszokat :D remélem úgy alakul ahogy tervezem és nem lesz leégés vagy bármi...
2011. aug. 25. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baj, csak inkább lassan és óvatosan kezdd, mert amíg nincs "rutinod" benne, addig kellemetlen lehet, ha mondjuk összekoccan a fogatok, vagy túl sok nyál... szóval érted. Inkább elsőre óvatosabban, leégni akkor nem fogsz, neki is az első, tehát nem fog bénának tartani (meg egyébként is szeret, azt írta :).

És arra is figyelj, hogy ne kelljen neki nagyon kitekernie a nyakát csók közben, mert az elég kényelmetlen. Szóval simán ha mellette ülsz, akkor jó.

Vagy: ha mondjuk a találka közben megöleled egyszer csak úgy, akkor adj puszit előbb az arcára, aztán még egyet, még egyet, így közeledj a szájához.

Nem lesz semmi baj. Legyél gyengéd és kedves hozzá, ne erőszakoskodj (az nem illik egy igazi férfihoz).

2011. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Palm nagyon jó válaszokat ad :) hát a csókot azt már elképzeltem olvastam valahol: "megnyalod az ajkaid és nyelsz egyet" ez jó lehet?
2011. aug. 25. 13:30
 7/9 anonim válasza:
ezt szerintem felejtsd el. minek nyaldosnád a saját szádat ?! a végén még rosszra gondol..
2011. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne nyald meg szerintem se, mert csak csúszósabb lesz, meg hideg és nedves. :)


Köszi, de csak segíteni szeretnék, hogy mindkettőtöknek kellemes legyen az eső csók, mert arra mindig emlékszik az ember, és nekem sajna nem sikerült jól annak idején... (lány vagyok amúgy).


Szóval csak ügyesen! ;)

2011. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az mégjobb ha lány vagy mert legalább női szemszögből látod :)
2011. aug. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!